POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.572.211 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Finałowe Rozgrywki GPK7 i TDiM22.05.2015

 
Finałowe rozgrywki w cyklu Grand Prix Kadetów Rugby 7 odbędą się w Łodzi 14 czerwca, natomiast Turniejów Dzieci i Młodzieży odbędą się w Siedlcach 27 czerwca.
 
Turniej Finałowy Grand Prix Kadetów Rugby 7 - Mistrzostwa Polski Kadetów 7 odbędzie się w Łodzi 14 czerwca, organizatorem będzie KS Budowlani Łódź.
W turnieju finałowym weźmie udział 6 najwyżej sklasyfikowanych w eliminacjach zespołów kadetów, które wzięły udział minimum w trzech turniejach, pod uwagę brane będą turnieje rozegrane do dnia 8 czerwca. Potwierdzenia udziałów w turnieju finałowym prosimy przesyłać do KS Budowlani budolodz@infocentrum.com; oraz do PZR poczta@pzrugby.pl; Krajowego Oficera Rozwoju oficer@pzrugby.pl; oraz Szefa Wyszkolenia m.misiak@pzrugby.pl
 
Turniej Finałowy Dzieci i Młodzieży odbędzie się w Siedlcach 27 czerwca w godz. 10.00 - 18.00 na boiskach Agencji Rozwoju Miasta, ul. Jana Pawła II, organizatorem będzie MKS Pogoń Siedlce.
 
Turniej Finałowy Dzieci i Młodzieży odbędzie się w kategoriach chłopców Młodzik, Żak i Mini Żak oraz w kategoriach dziewcząt Młodzik (200-2001) i Żak (2002-2003). Turniej dziewcząt będzie miał charakter pokazowy, odbędzie się w składach 7-osobowych w formule Semi Rugby (kontakt 3 sekundy-podanie) lub Rugby Touch/Tag do ustalenia.
 
Zgłoszenia do turnieju Organizator przyjmuje do dnia 22.06.2015 do godz. 24.00. Po tym terminie nie będą przyjmowane zgłoszenia do zawodów. Zgłoszenia drużyn chłopięcych i dziewczęcych prosimy przesyłać do klubu MKS Pogoń Siedlce pogon_siedlce@pro.onet.pl lub pod nr telefonu 25 632-86-95 oraz do PZR poczta@pzrugby.pl; Krajowego Oficera Rozwoju oficer@pzrugby.pl; i Szefa Wyszkolenia m.misiak@pzrugby.pl
Szczegółowy program Turnieju zostanie podany 24.06.2015 r.
 
Gdańsk: Zaproszenie na MMM oraz RTDiM Turnieje Dzieci i Młodzieży : czerwiec

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.572.211 liczba odwiedzin od
01.01.2014