POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Europejska Liga Mistrzów - V-VI runda22.01.2018

 
Za nami dwie ostatnie kolejki (12-14.01.2018 i 20-21.01.2018) European Rugby Champions Cup czyli Europejskiej Ligi Mistrzów. Z dwudziestu drużyn, osiem awansowało do ćwierćfinałów. 
Tak jak w ubiegłym sezonie stacja Polsat Sport zdecydowała się transmitować rozgrywki, z V i VI kolejki pokazała po cztery mecze. 
 
Grupa 1
Ulster Rugby v La Rochelle 20:13
Ospreys v Saracens 15:15
La Rochelle v Harlequins 16:7
Wasps v Ulster Rugby 26:7
Klasyfikacja: 1. Stade Rochelais La Rochelle (Francja); 2. Wasps RFC (Anglia); 3. Ulster Rugby (Irlandia); 4. Harlequins FC London (Anglia).
 
Grupa 2
Harlequins v Wasps 33:28
Northampton Saints v ASM Clermont Auvergne 34:21
Saracens v Northampton Saints 62:14
ASM Clermont Auvergne v Ospreys 24:7
Klasyfikacja: 1. ASM Clermont Auvergne (Francja); 2. Saracens London (Anglia); 3. Ospreys Rugby (Walia); 4. Northampton Saints (Anglia). 
 
Grupa 3
Exeter Chiefs v Montpellier 41:10
Leinster Rugby v Glasgow Warriors 55:19
Glasgow Warriors v Exeter Chiefs 28:21
Montpellier v Leinster Rugby 14:23
Klasyfikacja: 1. Leinster Rugby (Irlandia); 2. Exeter Chiefs (Anglia); 3. Montpellier Herault Rugby (Francja); 4. Glasgow Warriors (Szkocja).
 
Grupa 4
Racing 92 v Munster Rugby 34:30
Castres Olympique v Leicester Tigers 39:0
Leicester Tigers v Racing 92 20:23
Munster Rugby v Castres Olympique 48:3
Klasyfikacja: 1. Munster Rugby (Irlandia); 2. Racing 92 Metro Paris (Francja); 3. Castres Olympique (Francja), 4. Leicester Tigers (Anglia).
 
Grupa 5
RC Toulon v Benetton Rugby 36:0
Bath Rugby v Scarlets 17:35
Scarlets v RC Toulon 30:27
Benetton Rugby v Bath Rugby 28:47
Klasyfikacja: 1. Scarlets (Walia); 2. RC Toulon (Francja); 3. Bath Rugby (Anglia); 4. Benetton Treviso (Włochy). 
 
W ćwierćfinałach planowanych od 29 marca do 01 kwietnia br. spotkają się:
ASM Clermont Auvergne v Racing 92
Leinster Rugby v Saracens
Munster Rugby v RC Toulon
Saracens v La Rochelle
 
Zdjęcia: www.epcrugby.com 
 
Klubowy Puchar Europy - V-VI runda U18: Powołania na konsultację do Gdańska 2
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11