POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.775.220 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Europejska Liga Mistrzów - III-IV runda18.12.2017

 
Za nami dwie kolejne kolejki (08-11.12.2017 i 15-17.12.2017) European Rugby Champions Cup czyli Europejskiej Ligi Mistrzów. Dwadzieścia drużyn gra o osiem miejsc premiowanych awansem do ćwierćfinałów. 
Tak jak w ubiegłym sezonie stacja Polsat Sport zdecydowała się transmitować rozgrywki, z III i IV kolejki pokazała po cztery mecze. 
 
Grupa 1
Harlequins v Ulster Rugby 5:17
La Rochelle v Wasps 49:29
Ulster Rugby v Harlequins 52:24
Wasps v La Rochelle 21:3
Klasyfikacja: 1. Stade Rochelais La Rochelle (Francja); 2. Ulster Rugby (Irlandia); 3. Wasps RFC (Anglia); 4. Harlequins FC London (Anglia).
 
Grupa 2
Northampton Saints v Ospreys 32:43
Saracens v ASM Clermont Auvergne 14:46
Ospreys v Northampton Saints 32:15
ASM Clermont Auvergne v Saracens 24:21
Klasyfikacja: 1. ASM Clermont Auvergne (Francja); 2. Saracens London (Anglia); 3. Ospreys Rugby (Walia); 4. Northampton Saints (Anglia). 
 
Grupa 3
Glasgow Warriors v Montpellier 22:29
Exeter Chiefs v Leinster Rugby 8:18
Montpellier v Glasgow Warriors 36:26
Leinster Rugby v Exeter Chiefs 22:17
Klasyfikacja: 1. Leinster Rugby (Irlandia); 2. Montpellier Herault Rugby (Francja); 3. Exeter Chiefs (Anglia); 4. Glasgow Warriors (Szkocja).
 
Grupa 4
Castres Olympique v Racing 92 16:13
Munster Rugby v Leicester Tigers 33:10
Racing 92 v Castres Olympique 29:7
Leicester Tigers v Munster Rugby 16:25
Klasyfikacja: 1. Munster Rugby (Irlandia); 2. Racing 92 Metro Paris (Francja); 3. Castres Olympique (Francja), 4. Leicester Tigers (Anglia).
 
Grupa 5
Scarlets v Benetton Rugby 33:28
RC Toulon v Bath Rugby 24:20
Benetton Rugby v Scarlets 12:31
Bath Rugby v RC Toulon 26:21
Klasyfikacja: 1. Bath Rugby (Anglia); 2. RC Toulon (Francja); 3. Scarlets (Walia); 4. Benetton Treviso (Włochy). 

Zdjęcia: www.epcrugby.com 
 
Nowy OZR Warmińsko-Mazurski Wielki charakter rugbisty!

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.775.220 liczba odwiedzin od
01.01.2014