POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.571.182 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Eliminacje do MPJ i OOM jesień 201612.09.2016

I. Mistrzostwa Polski Kadetów U16
 
Eliminacje U16
Grupa Północ/zachód 
1. KS Budowlani Łódź
2. Lechia Gdańsk
3. Arka Gdynia
4. BBRC Łódź
5. Sparta Jarocin
6. Ogniwo Sopot 
Grupa Centrum/południe/wschód
1. Juvenia Kraków
2. Orkan Sochaczew
3. Budowlani Lublin
4. Pogoń Siedlce
5. Legia Warszawa
 
Turniej finałowy 8 drużyn (prawdopodobny termin: 6-9 lipca 2017), bezpośredni awans pierwsze 3 drużyny z każdej z grup oraz o pozostałe miejsca walczą w barażach drużyny z miejsc 4 – 5 
- 4 drużyna z grupy P/Z vs. 5 drużyna z grupy C/P/W.
- 4 drużyna z grupy C/P/W vs. 5 drużyna z grupy P/Z.
 
 
II. Mistrzostwa Polski Juniorów U18/ Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
 
Eliminacje U18, centralna liga juniorów udział 8 drużyn.
1. KS Budowlani Łódź
2. RC Orkan Sochaczew
3. Budowlani Lublin
4. Lechia Gdańsk
5. Arka Gdynia
6. Pogoń Siedlce
7. Juvenia Kraków
8. Posnania Poznań
 
W turnieju rankingowym do MPJ wystartują (system turniejowy) ponadto:
Ogniwo Sopot, 
RK Unisław 
Sparta Jarocin
 
Turniej finałowy 6 drużyn (prawdopodobny termin: 18 - 23 lipca 2017), awans bezpośredni drużyny, które zajmą miejsca 1 - 5 w CLJ, o 6 miejsce ubiegać się będą w barażu drużyny, które zajmą odpowiednio 6 miejsce (gospodarz) oraz 7 miejsce.
Komisarzem rozgrywek jest Jacek Zalejarz, wszystkie wyniki proszę przesyłać na adres mailowy jacekzalejarz@wp.pl najpóźniej na 48 godzin po zakończonym meczu.

Maciej Sylwester Misiak

W załączniku pdf: Terminarz spotkań eliminacji U16 i U17 oraz terminy ½ turniejów rugby 7 U16 i U18
 

Pliki do pobrania

pdf Terminarz U16 i U18
Materiały na SFWZD 106 trenerów na "Zaufanie w kontakcie"

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.571.182 liczba odwiedzin od
01.01.2014