POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga i I liga: Kalendarze27.08.2015


22-23.08.2015
Ekstraliga : I kolejka
Arka Gdynia - Posnania Poznań
Skra Warszawa - Budowlani Łódź S.A.
Lechia Gdańsk - RC Orkan Sochaczew
Pogoń Siedlce - Ogniwo Sopot
 
29-30.08.2015
Ekstraliga : II kolejka
Posnania Poznań - Pogoń Siedlce
RC Orkan Sochaczew - Ogniwo Sopot
Skra Warszawa - Lechia Gdańsk
Budowlani Łódź S.A. - Arka Gdynia 
 
I liga : I kolejka
Juvenia Kraków - K.S. Rugby Ruda Śląska
Budowlani Lublin - Czarni Pruszcz Gdański
Legia Warszawa - K.S. Budowlani Łódź
 
05-06.09.2015
Ekstraliga : III kolejka
Budowlani Łódź S.A. - Posnania Poznań
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Ogniwo Sopot - Skra Warszawa
RC Orkan Sochaczew - Pogoń Siedlce
 
I liga : II kolejka
K.S. Rugby Ruda Śląska - K.S. Budowlani Łódź
Czarni Pruszcz Gdański - Legia Warszawa
Juvenia Kraków - Budowlani Lublin

19-20.09.2015
Ekstraliga : IV kolejka
Posnania Poznań - RC Orkan Sochaczew
Skra Warszawa - Pogoń Siedlce
Arka Gdynia - Ogniwo Sopot
Budowlani Łódź S.A. - Lechia Gdańsk
 
I liga : III kolejka
Budowlani Lublin - K.S. Rugby Ruda Śląska
Legia Warszawa - Juvenia Kraków
K.S. Budowlani Łódź - Czarni Pruszcz Gdański
 
26-27.09.2015
Ekstraliga : V kolejka
Lechia Gdańsk - Posnania Poznań
Ogniwo Sopot - Budowlani Łódź S.A.
Pogoń Siedlce - Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew - Skra Warszawa
 
I liga : IV kolejka
K.S. Rugby Ruda Śląska - Czarni Pruszcz Gdański
Juvenia Kraków - K.S. Budowlani Łódź
Budowlani Lublin - Legia Warszawa
 
03-04.10.2015
Ekstraliga : VI kolejka
Posnania Poznań - Skra Warszawa
Arka Gdynia - RC Orkan Sochaczew
Budowlani Łódź S.A. - Pogoń Siedlce
Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot
 
I liga : V kolejka
Legia Warszawa - K.S. Rugby Ruda Śląska
K.S. Budowlani Łódź - Budowlani Lublin
Czarni Pruszcz Gdański - Juvenia Kraków
 
10-11.10.2015
Ekstraliga : VII kolejka
Ogniwo Sopot - Posnania Poznań
Pogoń Siedlce - Lechia Gdańsk
RC Orkan Sochaczew - Budowlani Łódź S.A.
Skra Warszawa - Arka Gdynia
 
I liga : VI kolejka
K.S. Rugby Ruda Śląska - Juvenia Kraków
Czarni Pruszcz Gdański - Budowlani Lublin
K.S. Budowlani Łódź - Legia Warszawa
 
24-25.10.2015
Ekstraliga : VIII kolejka
Posnania Poznań - Arka Gdynia
Budowlani Łódź S.A. - Skra Warszawa
RC Orkan Sochaczew - Lechia Gdańsk
Ogniwo Sopot - Pogoń Siedlce
 
I liga : VII kolejka
K.S. Budowlani Łódź - K.S. Rugby Ruda Śląska
Legia Warszawa - Czarni Pruszcz Gdański
Budowlani Lublin - Juvenia Kraków
 
31.10.2015
Ekstraliga : IX kolejka
Pogoń Siedlce - Posnania Poznań
Ogniwo Sopot - RC Orkan Sochaczew
Lechia Gdańsk - Skra Warszawa
Arka Gdynia - Budowlani Łódź S.A.
 
07-08.11.2015 
Ekstraliga : X kolejka
Posnania Poznań - Budowlani Łódź S.A.
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Skra Warszawa - Ogniwo Sopot
Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew
 
21-22.11.2015
Termin rezerwowy ekstraligi
 
26-27.03.2016
Ekstraliga : XI kolejka
RC Orkan Sochaczew - Posnania Poznań
Pogoń Siedlce - Skra Warszawa
Ogniwo Sopot - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Budowlani Łódź S.A..
 
02-03.04.2016
Ekstraliga : XII kolejka
Posnania Poznań - Lechia Gdańsk
Budowlani Łódź S.A. - Ogniwo Sopot
Arka Gdynia - Pogoń Siedlce
Skra Warszawa - RC Orkan Sochaczew
 
09-10.04.2016
Ekstraliga : XIII kolejka
Skra Warszawa - Posnania Poznań
RC Orkan Sochaczew - Arka Gdynia
Pogoń Siedlce - Budowlani Łódź S.A.
Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk
 
I liga : VIII kolejka
K.S. Rugby Ruda Śląska - Budowlani Lublin
Juvenia Kraków - Legia Warszawa
Czarni Pruszcz Gdański - K.S. Budowlani Łódź   
 
16-17.04.2015
Ekstraliga : XIV kolejka
Posnania Poznań - Ogniwo Sopot
Lechia Gdańsk - Pogoń Siedlce
Budowlani Łódź S.A. - RC Orkan Sochaczew
Arka Gdynia - Skra Warszawa
 
23-24.04.2016
Ekstraliga : XV/I kolejka
 
I liga : IX kolejka
Czarni Pruszcz Gdański - K.S. Rugby Ruda Śląska
K.S. Budowlani Łódź - Juvenia Kraków
Legia Warszawa - Budowlani Lublin
 
07-08.05.2016
Ekstraliga : XVI/II kolejka
 
I liga : X kolejka
K.S. Rugby Ruda Śląska - Legia Warszawa
Budowlani Lublin - K.S. Budowlani Łódź
Juvenia Kraków - Czarni Pruszcz Gdański
 
14-15.05.2016
Ekstraliga : XVII/III kolejka
 
21-22.05.2016
Ekstraliga : XVIII/IV kolejka
 
I liga
½  finały I ligi
Mecz o 5 miejsce
 
28-29.05.2016
Ekstraliga : XIX/V kolejka
 
I liga
I mecz finałowy
 
04-05.06.2016
Ekstraliga : XX/VI kolejka
 
I liga
Mecz o 3 miejsce
Baraż o utrzymanie się w I lidze
 
18-19.06.2016
Ekstraliga
Finał ekstraligi XV
 
I liga
II mecz finałowy
 
PPR7: Terminarz turniejów II liga: Kalendarz na nowy sezon
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Budowlani Łódź SA 0 0
2 MKS Ogniwo Sopot 0 0
3 MKS Pogoń Siedlce 0 0
4 RC Lechia Gdańsk 0 0
5 RC Orkan Sochaczew 0 0
6 KS Budowlani Lublin 0 0
7 OKS Skra Warszawa 0 0
8 RzKS Juvenia Kraków 0 0
9 RC Arka Gdynia 0 0
10 KS Budowlani Łódź 0 0