POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.570.827 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga - Runda I - Kolejka XII01.10.2017

 
30.09.2017 - Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka XII
 
MKS Ogniwo Sopot v MKS Pogoń Awenta Siedlce 25:10 (12:3)  /Łukasz Jasiński, Leszek Kościelniak, Mirosław Szczepański/
Punkty Ogniwo: Mateusz Plichta 5 (P), Robert Rogowski 5 (P), Mateusz Mrowca 5 (P), Grzegorz Szczepański 5 (P), Łukasz Szablewski 5 (pd, K).
Punkty Pogoń: Paweł Tokarski 5 (P), Daniel Gdula 3 (K), Rafał Janeczko 2 (pd).
Żółte kartki: Grzegorz Muszyński i Bartosz Nasiłowski (obaj Pogoń).
 
Master Pharm Budowlani SA Łódź v KS Budowlani Łódź 73:17 (23:3)  /Dariusz Reks, Hubert Bedyński, Patryk Kościelniak/
Punkty Budowlani SA: Paul Walters 28 (2P, 9pd), Tomasz Kozakiewicz 10 (2P), Mateusz Matyjak 5 (P), Patryk Reksulak 5 (P), Maciej Orłowski 5 (P), Dawid Plichta 5 (P), Michał Mirosz 5 (P), Wiets Botes 5 (P), Paweł Stępień 5 (P).
Punkty KS Budowlani: Kamil Brzozowski 12 (P, 2pd, K), Michał Królikowski 5 (P).
Żółta kartka: Robert Bosiacki (Budowlani SA).
 
 
01.10.2017 - Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka XII
 
RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk 21:31 (7:17)  /Mariusz Kasperek, Dominik Jastrzębski, Andrzej Pantoł/
Punkty Juvenia: Bartłomiej Sierant 6 (3pd), Jerzy Głowacki 5 (P), Usala Navia 5 (P), Mateusz Ingarden 5 (P).
Punkty Lechia: Kewin Bacik 10 (2P), Witalij Krasnodemski 9 (P, 2pd), Miłosz Bracik 5 (P), Robert Kwiatkowski 5 (P), Paweł Boczulak 2 (pd).
Czerwona kartka: Radosław Dabkiewicz (Lechia).
Żółta kartka: Witalij Krasnodemski (Lechia).
 
KS Budowlani Lublin v RC Arka Gdynia 57:24 (36:12)  /Hubert Bedyński, Kacper Michałkiewicz, Mirosław Janeczko/
Punkty Budowlani: Jakub Bobruk 12 (P, KP, kpd), Artem Kulyk 10 (5pd), Jakub Kamiński 10 (2P), Robizon Kelberashvili 5 (P), Wojciech Król 5 (P), Oskar Rudziński 5 (P), Vladyslav Adezhynyk 5 (P), Rafał Szrejber 5 (P).
Punkty Arka: Szymon Sirocki 7 (P, pd), Daniel Podolski 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P), Kamil Mikołajczyk 5 (P), Tomasz Stępień 2 (pd).
Żółte kartki: Jakub Bobruk (Budowlani), Maciej Żarczyński (Arka).
 
Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia Maciej Czerniak - trojmiasto.pl

Mistrzostwa Polski Kobiet II Premiership, a sprawa polska

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.570.827 liczba odwiedzin od
01.01.2014