banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - Runda I - Kolejka XII01.10.2017

 
30.09.2017 - Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka XII
 
MKS Ogniwo Sopot v MKS Pogoń Awenta Siedlce 25:10 (12:3)  /Łukasz Jasiński, Leszek Kościelniak, Mirosław Szczepański/
Punkty Ogniwo: Mateusz Plichta 5 (P), Robert Rogowski 5 (P), Mateusz Mrowca 5 (P), Grzegorz Szczepański 5 (P), Łukasz Szablewski 5 (pd, K).
Punkty Pogoń: Paweł Tokarski 5 (P), Daniel Gdula 3 (K), Rafał Janeczko 2 (pd).
Żółte kartki: Grzegorz Muszyński i Bartosz Nasiłowski (obaj Pogoń).
 
Master Pharm Budowlani SA Łódź v KS Budowlani Łódź 73:17 (23:3)  /Dariusz Reks, Hubert Bedyński, Patryk Kościelniak/
Punkty Budowlani SA: Paul Walters 28 (2P, 9pd), Tomasz Kozakiewicz 10 (2P), Mateusz Matyjak 5 (P), Patryk Reksulak 5 (P), Maciej Orłowski 5 (P), Dawid Plichta 5 (P), Michał Mirosz 5 (P), Wiets Botes 5 (P), Paweł Stępień 5 (P).
Punkty KS Budowlani: Kamil Brzozowski 12 (P, 2pd, K), Michał Królikowski 5 (P).
Żółta kartka: Robert Bosiacki (Budowlani SA).
 
 
01.10.2017 - Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka XII
 
RzKS Juvenia Kraków v RC Lechia Gdańsk 21:31 (7:17)  /Mariusz Kasperek, Dominik Jastrzębski, Andrzej Pantoł/
Punkty Juvenia: Bartłomiej Sierant 6 (3pd), Jerzy Głowacki 5 (P), Usala Navia 5 (P), Mateusz Ingarden 5 (P).
Punkty Lechia: Kewin Bacik 10 (2P), Witalij Krasnodemski 9 (P, 2pd), Miłosz Bracik 5 (P), Robert Kwiatkowski 5 (P), Paweł Boczulak 2 (pd).
Czerwona kartka: Radosław Dabkiewicz (Lechia).
Żółta kartka: Witalij Krasnodemski (Lechia).
 
KS Budowlani Lublin v RC Arka Gdynia 57:24 (36:12)  /Hubert Bedyński, Kacper Michałkiewicz, Mirosław Janeczko/
Punkty Budowlani: Jakub Bobruk 12 (P, KP, kpd), Artem Kulyk 10 (5pd), Jakub Kamiński 10 (2P), Robizon Kelberashvili 5 (P), Wojciech Król 5 (P), Oskar Rudziński 5 (P), Vladyslav Adezhynyk 5 (P), Rafał Szrejber 5 (P).
Punkty Arka: Szymon Sirocki 7 (P, pd), Daniel Podolski 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P), Kamil Mikołajczyk 5 (P), Tomasz Stępień 2 (pd).
Żółte kartki: Jakub Bobruk (Budowlani), Maciej Żarczyński (Arka).
 
Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia Maciej Czerniak - trojmiasto.pl

Mistrzostwa Polski Kobiet II Premiership, a sprawa polska
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 04.04.2019 - 05.04.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 1 5
2 Budowlani Łódź SA 1 5
3 MKS Pogoń Siedlce 1 5
4 RC Lechia Gdańsk 1 5
5 KS Budowlani Lublin 1 4
6 RC Orkan Sochaczew 1 1
7 OKS Skra Warszawa 1 1
8 RzKS Juvenia Kraków 1 0
9 KS Budowlani Łódź 1 0
10 RC Arka Gdynia 1 0