POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 119

10.587.902 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga - Runda I - Kolejka X16.09.2017

 
16.09.2017 - Ekstraliga - Runda I - Kolejka X
 
KS Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków 33:15 (14:8)  /Mariusz Kasperek, Patryk Kościelniak/
Punkty Budowlani: Artem Kulyk 13 (P, 4pd), Jakub Kamiński 5 (P), Oleksij Novikov 5 (P), Vladyslav Adezhynyk 5 (P), Piotr Skałecki 5 (P).
Punkty Juvenia: Konstantyn Bezverhyi 10 (2P), Nestor Aguirre 5 (pd, K).
 
KS Budowlani Łódź v MKS Ogniwo Sopot 14:38 (0:26)  /Dariusz Reks, Andrzej Pantoł/
Punkty Budowlani: Tomasz Gasik 9 (P, 2pd), Oskar Górski 5 (P).
Punkty Ogniwo: Łukasz Szablewski 11 (P, 3pd), Adam Piotrowski 5 (P), Levani Shashiashvili 5 (P), Grzegorz Szczepański 5 (P), Mariusz Wilczuk 5 (P), Robert Graban 5 (P), Robert Rogowski 2 (pd).
Żółte kartki: Adam Piotrowski i Krzysztof Much (obaj Ogniwo).
 
RC Arka Gdynia v Budowlani Łódź SA 17:48 (10:14)  /Kacper Michałkiewicz, Leszek Kościelniak/
Punkty Arka: Szymon Sirocki 10 (2P), Daniel Podolski 5 (P), Dawid Banaszek 2 (pd).
Punkty Budowlani: Paul Walters 11 (4pd, DG), Bartosz Kubalewski 5 (P), Toma Mchedlidze 5 (P), Paweł Stępień 5 (P), Piotr Karpiński II 5 (P), Dawid Plichta 5 (P), Bartosz Kościeliski 5 (P), Damian Wlaźlak 5 (P), Maciej Orłowski 2 (pd). 
Żółta kartka: Radosław Rakowski 5 (Arka).
 
MKS Pogoń Siedlce v RC Lechia Gdańsk 23:12 (20:5)  /Łukasz Jasiński, Dominik Jastrzębski, Cezary Księżopolski/
Punkty Pogoń: Daniel Gdula 13 (P, pd, 2K), Tomasz Rokicki 5 (P), Rafał Janeczko 5 (pd, K).
Punkty Lechia: Piotr Piszczek 5 (P), Michał Plich 5 (P), Witaj Krasnodemski 2 (pd).
Żółta kartka: Rafał Witoszyński (Lechia).

Zdjęcia Maciej Sztajnert

Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]
 
Szkolenie dla nauczycieli i trenerów I liga - Runda jesienna - Kolejka I

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 119

10.587.902 liczba odwiedzin od
01.01.2014