POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - Runda I - Kolejka VIII 20.08.2017

 
19.08.2017 - Ekstraliga - Runda I - Kolejka VIII 
 
KS Budowlani Łódź v MKS Pogoń Awenta Siedlce 10:50 (3:19)  /Kacper Michałkiewicz, Dariusz Reks, Adrian Pawlik/
Punkty Budowlani: Adam Sawicki 5 (P), Kamil Brzozowski 5 (pd, K).
Punkty Pogoń: Daniel Gdula 10 (2P), Rafał Janeczko 8 (4pd), Adrian Chróściel 7 (P, pd), Daniel Trybus 5 (P), Mateusz Lament 5 (P), Maciej Panasiuk 5 (P), Bartek Nasiłowski 5 (P), Adam Dudek 5 (P).
Żółta kartka: Mateusz Lament (Pogoń).
 
RzKS Juvenia Kraków v Master Pharm Budowlani SA Łódź 3:57 (3:19)  /Mariusz Kasperek, Dominik Jastrzębski, Łukasz Jasiński/
Punkty Juvenia: Bartłomiej Sierant 3 (K).
Punkty Budowlani: Dariusz Kaniowski 20 (4P), Paul Walters 12 (6pd), Vitalii Kramarenko 5 (P), Łukasz Kujawa 5 (P), Bartosz Kubalewski 5 (P), Piotr Karpiński II 5 (P), Maciej Orłowski 5 (P). 
 
 
20.08.2017 - Ekstraliga - Runda I - Kolejka VIII 
 
KS Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot 10:17 (3:7)  /Dariusz Reks, Kacper Michałkiewicz, Adrian Pawlik/
Punkty Budowlani: Oleksii Novikov 5 (P), Artem Kulyk 5 (pd, K).
Punkty Ogniwo: Mateusz Plichta 5, Mateusz Mrowca 5, Stanisław Powała-Niedźwiecki 5 (P), Łukasz Szablewski 2 (pd).
Żółte kartki: Aleksandr Łomakin i Robinzon Klberashvili (obaj Budowlani).
 
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk 13:27 (8:8)  /Łukasz Jasiński, Dominik Jastrzębski, Mariusz Kasperek/
Punkty Arka: Radosław Rakowski 5 (P), Daniel Podolski 5 (P), Szymon Sirocki 3 (K).
Punkty Lechia: Vitaliy Krasnodemskiy 7 (2pd, K), Robert Wójtowicz 5 (P), Kacper Krużycki 5 (P), Grzegorz Buczek 5 (P), Erik Wertylecki 5 (P).
 
Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Decyzja Komisji Gier i Dyscypliny Rugby 7: Żołnierze NATO wygrali w Warszawie
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Men 2019
Moskwa, 22.06.2019 - 23.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1