POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.346.937 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga - Runda I - Kolejka VIII 20.08.2017

 
19.08.2017 - Ekstraliga - Runda I - Kolejka VIII 
 
KS Budowlani Łódź v MKS Pogoń Awenta Siedlce 10:50 (3:19)  /Kacper Michałkiewicz, Dariusz Reks, Adrian Pawlik/
Punkty Budowlani: Adam Sawicki 5 (P), Kamil Brzozowski 5 (pd, K).
Punkty Pogoń: Daniel Gdula 10 (2P), Rafał Janeczko 8 (4pd), Adrian Chróściel 7 (P, pd), Daniel Trybus 5 (P), Mateusz Lament 5 (P), Maciej Panasiuk 5 (P), Bartek Nasiłowski 5 (P), Adam Dudek 5 (P).
Żółta kartka: Mateusz Lament (Pogoń).
 
RzKS Juvenia Kraków v Master Pharm Budowlani SA Łódź 3:57 (3:19)  /Mariusz Kasperek, Dominik Jastrzębski, Łukasz Jasiński/
Punkty Juvenia: Bartłomiej Sierant 3 (K).
Punkty Budowlani: Dariusz Kaniowski 20 (4P), Paul Walters 12 (6pd), Vitalii Kramarenko 5 (P), Łukasz Kujawa 5 (P), Bartosz Kubalewski 5 (P), Piotr Karpiński II 5 (P), Maciej Orłowski 5 (P). 
 
 
20.08.2017 - Ekstraliga - Runda I - Kolejka VIII 
 
KS Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot 10:17 (3:7)  /Dariusz Reks, Kacper Michałkiewicz, Adrian Pawlik/
Punkty Budowlani: Oleksii Novikov 5 (P), Artem Kulyk 5 (pd, K).
Punkty Ogniwo: Mateusz Plichta 5, Mateusz Mrowca 5, Stanisław Powała-Niedźwiecki 5 (P), Łukasz Szablewski 2 (pd).
Żółte kartki: Aleksandr Łomakin i Robinzon Klberashvili (obaj Budowlani).
 
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk 13:27 (8:8)  /Łukasz Jasiński, Dominik Jastrzębski, Mariusz Kasperek/
Punkty Arka: Radosław Rakowski 5 (P), Daniel Podolski 5 (P), Szymon Sirocki 3 (K).
Punkty Lechia: Vitaliy Krasnodemskiy 7 (2pd, K), Robert Wójtowicz 5 (P), Kacper Krużycki 5 (P), Grzegorz Buczek 5 (P), Erik Wertylecki 5 (P).
 
Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Decyzja Komisji Gier i Dyscypliny Rugby 7: Żołnierze NATO wygrali w Warszawie

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 5 25
2 RC Lechia Gdańsk 4 14
3 RC Orkan Sochaczew
6 11
4 RC Arka Gdynia 4 9
5 KS Budowlani Łódź 5 0
  Grupa B    
1 KS Budowlani Lublin 4 16 
2 MKS Ogniwo Sopot 3 15 
3 MKS Pogoń Siedlce 3 14 
4 OKS Skra Warszawa 6 10 
5 RzKS Juvenia Kraków 6 1

 Wyniki

9.346.937 liczba odwiedzin od
01.01.2014