POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.519.385 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga - Runda I - Kolejka IX04.11.2017

 
Dopiero ostatnia, a właściwie IX, zaległa kolejka Ekstraligi przyniosła odpowiedzi na pytania jakie drużyny zagrają o złoto, a jakie o brąz.
 
W Sopocie 19:18 zwyciężyła drużyna Budowlanych SA Łódź i mecz finałowy zostanie rozegrany 11 listopada br. w Łodzi, a przeciwnikiem będzie Ogniwo.
W małym finale o brązowy medal, który odbędzie się w Siedlcach również 11 listopada br., miejscowa Pogoń będzie podejmować gdańską Lechię, która pokonała 34:21 Budowlanych Lublin i zmieniała na IV miejscu Arkę Gdynia.
Arka Gdynia będzie więc gospodarzem meczu o V miejsce, w którym spotka się z Budowlanymi Lublin.
W Łodzi pierwszy mecz w sezonie wygrali KS Budowlani, pokonali Juvenię 17:8. 
 
04.11.2017 - Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka IX - przełożona z 26-27.08.2017
 
KS Budowlani Łódź v RzKS Juvenia Kraków 17:8 (5:3)  /Łukasz Jasiński, Dominik Jastrzębski, Andrzej Pantoł/
Punkty Budowlani: Michał Królikowski 5 (P), Kamil Brzozowski 5 (P), Artem Hlynka 5 (P), Tomasz Gasik 2 (pd).
Punkty Juvenia: Andriej Cebotari 5 (P), Konstantyn Bezverhyi 3 (K).
 
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Lublin 34:21 (19:21)  /Mariusz Kasperek, Leszek Kościelniak, Mirosław Szczepański/
Punkty Lechia: Kewin Bracik 10 (2P), Miłosz Popławski 9 (3pd, K), Robert Kwiatkowski 5 (P), Mateusz Pawłowski 5 (P), Karol Skrzypiński 5 (P).
Punkty Budowlani: Vladyslav Adezhynyk 10 (2P), Artem Kulyk 6 (3pd), Piotr Skałecki 5 (P). 
 
MKS Ogniwo Sopot v Master Pharm Budowlani SA Łódź 18:19 (8:13)  /Dariusz Reks, Leszek Kościelniak, Mirosław Szczepański/
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 8 (pd, 2K), Sławosz Hodura 5 (P), Marek Przychodzki 5 (P). 
Punkty Budowlani: Paul Walters 14 (pd, 4K), Wietssie Botes 5 (P). 
Żółta kartka: Stanisław Powała-Niedźwiecki (Ogniwo). 
Czerwona kartka: Krystian Pogorzelski (Budowlani).
 
Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z meczu w Sopocie Grzegorz Urbaniak

I liga - Finał dla Orkana II liga - Runda II - Kolejka I - cd

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 9 39
2 Budowlani Łódź SA 9 37
3 MKS Ogniwo Sopot 9 29
4 RC Lechia Gdańsk 9 15
5 RC Orkan Sochaczew 8 4
6 KS Budowlani Lublin 8 4
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 5 20
2 RzKS Juvenia Kraków 5 15
3 RC Arka Gdynia 5 10
4 KS Budowlani Łódź 5 6

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.519.385 liczba odwiedzin od
01.01.2014