POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 131

10.812.551 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga: Kalendarz Fazy II27.08.2018

 
Faza II - Rozgrywki Ekstraligi w Grupach Mistrzowskiej i Trophy

Zgodnie z regulaminem rozgrywek po Fazie I nastąpił podział na Grupę Mistrzowską walczącą zgodnie z nazwą o medale Mistrzostw Polski i Grupę Trophy grającą o utrzymanie w Ekstralidze. W poniższych tabelach uwzględniono wyniki spotkań z rywalami z Fazy I, które są zaliczone do rozgrywek Fazy II. W tej Fazie drużyny zmierzą się z przeciwnikami przeciwnej Grupy. Drużyny z Grupy A zagrają z przeciwnikami z Grupy B, a drużyny z Grupy B zagrają z przeciwnikami z Grupy A. 
 
Grupa Mistrzowska po Fazie I
1 Budowlani SA Łódź   4   4   0   0   20   178-11   4
2 Pogoń Siedlce           4   4   0   0   16     79-54   0
3 Ogniwo Sopot            4   2   0   2   11     96-72   3
4 Lechia Gdańsk          4   2   0   2     9     58-77   1
5 Budowlani Lublin       4   0   0   4     2     60-109 2
6 Orkan Sochaczew     4   0   0   4    -1     20-168 0
 
Grupa Trophy po Fazie I
1 Skra Warszawa         2   2   0   0   10     51-32   2
2 KS Budowlani Łódź   2   1   0   1     5     91-79   1
3 Arka Gdynia               2   1   0   1     5     79-91   1
4 Juvenia Kraków         2   0   0   2     1     32-51   1
 
 
Runda I
 
01/02.09.2018
Grupa Mistrzowska - I Kolejka
Budowlani Łódź SA v KS Budowlani Lublin
Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew
RC Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot
 
08-09.09.2018
IV turniej GPS Rugby 7, Łódź
 
15/16.09.2018 
Grupa Mistrzowska - II Kolejka
Ogniwo Sopot v Budowlani Łódź SA 
Pogoń Siedlce v RC Lechia Gdańsk 
RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Lublin
 
Grupa Trophy - I Kolejka
KS Budowlani Łódź v Juvenia Kraków
RC Arka Gdynia v Skra Warszawa
 
22/23.09.2018 
Grupa Mistrzowska - III Kolejka
Budowlani Łódź SA v Pogoń Siedlce
Ogniwo Sopat v RC Orkan Sochaczew
KS Budowlani Lublin v RC Lechia Gdańsk
 
Grupa Trophy - II Kolejka
Skra Warszawa v KS Budowlani Łódź
Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia
 
29.09.2018 KNM R15 RET
Czechy v Polska 
 
 
Runda II 
 
06/07.10.2018 
Grupa Mistrzowska - IV Kolejka
KS Budowlani Lublin v Budowlani Łódź SA
RC Orkan Sochaczew v Pogoń Siedlce
Ogniwo Sopot v RC Lechia Gdańsk
 
Grupa Trophy - III  Kolejka
Juvenia Kraków v KS Budowlani Łódź
Skra Warszawa v RC Arka Gdynia
 
13/14.10.2018 
Grupa Mistrzowska - V Kolejka
Budowlani Łódź SA v Ogniwo Sopot
RC Lechia Gdańsk v Pogoń Siedlce
KS Budowlani Lublin v RC Orkan Sochaczew
 
20/21.10.2018 
Grupa Mistrzowska - VI Kolejka
Pogoń Siedlce v Budowlani Łódź SA
RC Orkan Sochaczew v Ogniwo Sopot
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Lublin
 
Grupa Trophy - IV Kolejka
KS Budowlani Łódź v Skra Warszawa
RC Arka Gdynia v Juvenia Kraków
 
27/28.10.2018 Półfinały
 
03.11.2018. KNM R15 RET
Polska v Litwa
 
10.11.2018 - Finał,  Baraż
 
17.11.2018. KNM R15 RET
Polska v Holandia
 
OKKWM: Sprawozdanie z akcji w Zgorzałem Śrem: Banici wygrali turniej plażowy
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11
Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 14% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 131

10.812.551 liczba odwiedzin od
01.01.2014