Ekstraliga Faza I - Runda II30.08.2015

W Warszawie Lechia szybko objęła prowadzenie, ale po zmianie stron gospodarze doprowadzili do remisu 19:19,  podrażnieni goście pokazali jednak lwi pazur wygrywając ostatecznie 52:19.
Do przerwy Posnania remisowała z Pogonią 14:14, po zmianie stron punktowali tylko siedlczanie wygrywając starcie 26:14
Mecz w Łodzi po raz pierwszy odbył się na nowym Stadionie Miejskim przy Al. Unii 2. Do przerwy utrzymywał się jeszcze kontaktowy wynik, ale po zmianie stron goście zagrali bardziej efektywnie wygrywając 46:15.
Sochaczewski Orkan toczył wyrównany pojedynek z Ogniwem, ale po przerwie punkty zdobywali już tylko sopocianie wygrywając 30:12.

Ekstraliga Faza I – runda II – 29.08.2015

RKS Skra Warszawa v RC Lechia Gdańsk 19:52 (12:19)  /Mirosław Szczepański, Dariusz Marciniak, Kacper Michałkiewicz/
Punkty Skra: Sebastian Kostałkowski 5 (T), Kamil Matysiak 5 (T), Maciej Matusewicz 5 (P), Łukasz Król 4 (2pd).
Punkty Lechia: Rafał Janeczko 12 (6pd), Marek Płonka Jr. 10 (2P), Piotr Jurkowski 10 (2P), Tomasz Rokicki 5 (P), Dariusz Wantoch-Rekowski 5 (P), Paweł Płoński 5 (P), Szymon Mrozewski 5 (P).
Żółta kartka: Rafał Janeczko (Lechia).

KS Posnania Poznań v MKS Pogoń Siedlce 14:26 (14:14)  /Łukasz Jasiński, Monika Baniewicz, Grzegorz Szostek/
Punkty Posnania: Sebastian Gruszczyński 10 (2P), Daniel Gdula 4 (2pd).
Punkty Pogoń: Piotr Psuj 10 (2P), Przemysław Rajewski 6 (3pd), Tomasz Gołąb 5 (P), Grzegorz Muszyński 5 (P).
Żółta kartka: Grzegorz Muszyński (Pogoń).

Master Pharm Budowlani SA Łódź v RC Arka Gdynia 15:46 (8:20) /Dariusz Reks, Wiesław Piotrowicz, Andrzej Pantoł/
Punkty Budowlani: Vitali Kramarenko 10 (2P), Nadir Boukhalova 3 (K), Tomasz Grodecki 2 (pd).
Punkty Arka: Dawid Banaszek 16 (5 pd, K, DG), Szymon Sirocki 10 (2P), Rafał Kwiatkowski 10 (2P), Arkadiusz Zdunek 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P).

Ekstraliga Faza I – runda II – 30.08.2015

RC Orkan Sochaczew v MKS Ogniwo Sopot 12:30 (12:13)  /Kacper Michałkiewicz, Wiesław Piotrowicz, Andrzej Pantoł/
Punkty Orkan: Tomasz Gasik 12 (4K).
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 10 (2pd, 2K), Wojciech Karol 5 (P), Robert Graban 5 (P), Łukasz Szablewski 5 (P), Grzegorz Szczepański 5 (P).
Żółta kartka: Łukasz Szablewski (Ogniwo).