POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - Faza II - GM - Kolejka VI21.10.2018

 
Nie ma już niepokonanej drużyny w Ekstralidze, w ostatniej kolejce Grupy Mistrzowskiej Budowlani SA Łódź pokonali na wyjeździe Pogoń Siedlce kończąc sezon na pozycji lidera tabeli. W półfinałach zaplanowanych na 27-28 października br. Budowlani będą podejmować Lechię Gdańsk, a Pogoń Ogniwo Sopot, zdodnie z rozstawieniem 1-4 i 2-3. Zwycięzcy półfinałów spotkają się w finale 10 listopada br.
 
 
20.10.2018 - Ekstraliga - Faza II - Grupa Mistrzowska - Kolejka VI
 
Grupa Mistrzowska - VI Kolejka
 
Whizz RC Orkan Sochaczew v MKS Ogniwo Sopot 24:27 (24:14)  /Mariusz Kasperek/
Punkty Orkan: Michał Kępa 9 (3pd, K), Maciej Brażuk 5 (P), Adrian Niemiec 5 (P), Jakub Budnik 5 (P).
Punkty Ogniwo: Mateusz Plichta 5 (P), Roman Zhuk 5 (P), Remigiusz Perdian 5 (P), Mateusz Mrowca 5 (P), Łukasz Szablewski 4 (2pd), Wojciech Piotrowicz 3 (K).
 
MKS Pogoń Awenta Siedlce v Master Pharm Budowlani SA Łódź 8:21 (5:18)  /Dariusz Reks, Tomasz Malesa/
Punkty Pogoń: Daniel Gdula 5 (P), Harison Siejka 3 (K).
Punkty Budowlani: Paul Walters 11 (pd, 3K), Vitalij Kramarenko 5 (P), Krzysztof Justyński 5 (P).
 
 
21.10.2018 - Ekstraliga - Faza II - Grupa Mistrzowska - Kolejka VI
 
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Lublin 47:28 (40:0)  /Łukasz Jasiński, Grzegorz Piaskowski/
Punkty Lechia: Robert Wójtowicz 10 (2P), Radosław Dabkiewicz 10 (2P), Paweł Boczulak 8 (4pd), Mateusz Rymon-Lipiński 5 (P), Dawid Wesołowski 5, Kewin Bracik 5 (P), Rafał Witoszyński 4 (2pd).
Punkty Budowlani: Robizon Kelberashvili 15 (3P), Piotr Skałecki 8 (4pd), Aleksandr Łomakin 5 (P).
 

Punkty, tabele, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia: Maciej Sztajnert - SportSiedlce.pl
 
Mistrzostwa Polski Kobiet IV Tarcza Kontynentu - I-II runda
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Master Pharm Łódź Pogoń Siedlce

Transmisja z meczu Ekstraligi
Łódź, 29.09.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 2 9
2 RC Orkan Sochaczew 2 8
3 MKS Ogniwo Sopot 2 6
4 RzKS Juvenia Kraków 2 6
5 OKS Skra Warszawa 1 5
6 MKS Pogoń Siedlce 1 4
7 RC Lechia Gdańsk 2 1
8 RC Arka Gdynia 2 1
9 KS Budowlani Lublin 2 0