POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka V07.05.2017

 
06.05.2017 - Ekstraliga - Faza II - Runda I - Kolejka V
 
KS Budowlani Łódź v Master Pharm Budowlani SA Łódź 0:45 (0:26)  /Mariusz Kasperek, Hubert Bedyński, Michał Rogowski/
Punkty Budowlani SA: Paul Walters 10 (5pd), Mateusz Matyjak 5 (P), Hugon Noszczyk 5 (P), Bartosz Kubalewski 5 (P), Robert Bosiacki 5 (P), Vitalii Kramarenko 5 (P), Dawid Plichta 5 (P), Damian Wlaźlak 5 (P).
Żółta kartka: Hugon Noszczyk (Budowlani SA).
 
RC Lechia Gdańsk v RzKS Juvenia Kraków 64:14 (28:7)  /Mirosław Szczepański, Patryk Kościelniak, Dariusz Marciniak/
Punkty Lechia: Jędrzej Nowicki 19 (P, 7pd), Wilhelmus Staphorst 10 (2P), Sheldon van der Berg 10 (2P), Vian Riekert 10 (2P), Robert Wójtowicz 5 (P), Filip Wielgosz 5 (P), Radosław Dabkiewicz 5 (P).
Punkty Juvenia: Konstantyn Bezverhyi 5 (P), Jerzy Głowacki 5 (P), Ushang Mchedlishvili 4 (2pd).
 
RC Arka Gdynia v KS Budowlani Lublin 41:17 (17:0)  /Łukasz Jasiński, Dominik Jastrzębski, Leszek Kościelniak/
Punkty Arka: Dawid Banaszek 16 (5pd, 2K), Szymon Sirocki 10 (2P), Łukasz Szostek 5 (P), Wiktor Zaradzki 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P).
Punkty Budowlani: Artem Kulyk 7 (2pd, K), Jakub Bobruk 5 (P), Jakub Jasiński 5 (P).
Żółte kartki: Jakub Kuzimski (Arka), Bartłomiej Jasiński (Budowlani).
 
07.05.2017 - Ekstraliga - Faza II - Runda I - Kolejka V
 
MKS Pogoń Siedlce v MKS Ogniwo Sopot 23:12 (8:0)  /Dariusz Reks, Francois Giroud, Mirosław Janeczko/
Punkty Pogoń: Rafał Janeczko 8 (pd, 2K), Maciej Panasiuk 5 (P), Tomasz Biernacki 5 (P), Marek Mirosz 5 (P). 
Punkty Ogniwo: Oleksandr Czasowski 5 (P), Kamil Węgierski 5 (P), Łukasz Szablewski 2 (pd). 
Żółte kartki: Stanisław Powała-Niedźwiecki, Mateusz Mrowca, Dmytro Mokretsov (wszyscy Ogniwo). 

Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z meczu w Łodzi: Krzysztof Staniszewski


Ekstraliga: Sobotnie zwycięstwa faworytów Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 12
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11