POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 103

10.302.282 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka IV29.04.2017

 
29.04.2017 - Ekstraliga - Faza II - Runda I - Kolejka IV
 
Master Pharm Budowlani SA Łódź v MKS Pogoń Siedlce 19:16 (9:7)  /Dariusz Reks, Grzegorz Michalik, Francois Giroud/
Punkty Budowlani: Paul Walters 14 (pd, 3K, DG), Michał Mirosz 5 (P).
Punkty Pogoń: Rafał Janeczko 11 (pd, 3K), Daniel Gdula 5 (P).
Żółta kartka: Tomasz Rokicki (Pogoń).
 
KS Budowlani Lublin v KS Budowlani Łódź 76:0 (45:0)  /Łukasz Jasiński, Dominik Jastrzębski, Adrian Pawlik/
Punkty Lublin: Rafał Szrejber 20 (4P), Artem Kulyk 16 (8pd), Robizon Kelberashvili 10 (2P), Aleksandr Łomakin 5 (P), Jakub Bobruk 5 (P), Wojciech Brzezicki 5 (P), Piotr Skałecki 5 (P), Maciej Grabowski 5 (P), Michał Majcher 5 (P).
Żółte kartki: Michał Królikowski, Luka Chirgadze (obaj Łódź).
 
RzKS Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia 25:45 (18:34)  /Hubert Bedyński, Maciej Sienkiewicz, Janusz Wilk/
Punkty Juvenia: Ushang Mchedlishvili 10 (2pd, 2K), Konstantyn Bezverhyi 5 (P), Piotr Zemła 5 (P), Szymon Szczepański 5 (KP).
Punkty Arka: Dawid Banaszek 15 (3pd, 3K), Maciej Machnio 10 (2P), Arkadiusz Zdunek 5 (P), Radosław Bysewski 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P), Władysław Grabowski 5 (P).
Żółte kartki: Usaia Navia (Juvenia), Łukasz Szostek, Tomasz Stępień, Oskar Zypper (wszyscy Arka).
 
MKS Ogniwo Sopot v RC Lechia Gdańsk 17:15 (10:9)  /Kacper Michałkiewicz, Leszek Kościelniak, Andrzej Pantoł/
Punkty Ogniwo: Łukasz Szablewski 7 (2pd, K), Mateusz Plichta 5 (P), Piotr Zeszutek 5 (P).
Punkty Lechia: Jędrzej Nowicki 15 (5K).
Żółta kartka: Sheldon van der Berg (Lechia).

Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]
 
I liga - Runda I - Kolejka III Czołówka na żyletki, nowy lider

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 71% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 103

10.302.282 liczba odwiedzin od
01.01.2014