POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ekstraliga - FII - Runda I - Kolejka III15.04.2017

 
14.04.2017 - Ekstraliga - Faza II - Runda I - Kolejka III
 
MKS  Pogoń Siedlce v KS Budowlani Lublin 26:7 (7:7)  /Kacper Michałkiewicz, Mirosław Janeczko, Adrian Pawlik/
Punkty Pogoń: Rafał Janeczko 6 (3pd), Daniel Trybus 5 (P), Paweł Antoszczuk 5 (P), Przemysław Rajewski 5 (P), Bartek Nasiłowski 5 (P).
Punkty Budowlani: Patryk Ćwieka 5 (P), Piotr Skałecki 2 (pd).
Żółte kartki: Maciej Panasiuk, Michał Wierzejski (obaj Pogoń); Miroslav Schuliek, Sasza Łomakin (obaj Budowlani).
 
15.04.2017 - Ekstraliga - Faza II - Runda I - Kolejka III
 
RC Lechia Gdańsk v Master Pharm Budowlani SA Łódź 17:29 (0:26)  /Łukasz Jasiński, Leszek Kościelniak, Dominik Jastrzębski)
Punkty Lechia: Kacper Krużycki 10 (2P), Mateusz Pawłowski 5 (P), Vian Riekert 2 (pd).
Punkty Budowlani: Paul Walters 19 (2pd, 5K), Vitalii Kramarenko 5 (P), Bartosz Kubalewski 5 (P). 
Żółte kartki: Rafał Witoczyński (Lechia), Vitalii Kramarenko (Budowlani).
 
KS Budowlani Łódź v RC Arka Gdynia 26:39 (20:15)  /Dariusz Reks, Grzegorz Michalik, Andrzej Pantoł/
Punkty Budowlani: Kamil Brzozowski 11 (pd, 3K), Bartłomiej Szczukocki 5 (P), Artem Hlynka 5 (P), Givi Losaberidze 5 (P).
Punkty Arka: Szymon Sirocki 23 (4P, K), Tomasz Stępień 6 (3pd), Radosław Rakowski 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P).
 
MKS Ogniwo Sopot v RzKS Juvenia Kraków 34:7 (17:0)  /Mirosław Szczepański, Patryk Kościelniak, Mariusz Kasperek/
Punkty Ogniwo: Roman Zhuk 10 (2P), Wojciech Karol 5 (P), Maciej Wojtkuński 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P), Kamil Węgierski 5 (P), Łukasz Szablewski 4 (2pd).
Punkty Juvenia: Piotr Zemła 5 (P), Ushang Mchedlishvili 2 (pd).
Żółta kartka: Kamil Węgierski (Ogniwo).

Wyniki, tabela, najskuteczniejsi [kliknij]
 
Zdjęcia z meczu Pogoń v Budowlani Daniel Strzaliński
 
I liga - Runda I - Kolejka II Pogoń lepsza wieczorową porą
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11