POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 50-lecie 55-lecie 60-lecie

Wszystkich głosów 325

7.737.576 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Dziewczęta SP 29 najlepsze w Lublinie30.05.2014

W środę, 28 maja na boisku „Orlik” Szkoły Podstawowej Nr 29 w Lublinie odbył się turniej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (mistrzostwa szkół podstawowych) w rugby TAG dziewcząt.
Turniej był zorganizowany przez Fundację Rozwoju Sportu w Lublinie, Miejski Szkolny Związek Sportowy, Lubelski Okręgowy Związek Rugby. Był to nie tylko pierwszy taki turniej w Lublinie, ale także w kraju.
Wystartowało 9 reprezentacji szkół podstawowych, łącznie uczestniczyło w zawodach ponad 80 dziewcząt (!) w wieku 12-13 lat.
 
Wyniki:
Grupa A: SP 3 – SP 40 1:0, SP 4 – SP Chrobry 1:0, SP 3 – SP Chrobry 1:1, SP 4 – SP 40 0:0, SP 3 – SP 4 0:0, SP Chrobry – SP 40 1:1.
Tabela: 1.SP 3 3 4 2:1; 2.SP 4 3 4 1:0; 3.SP Chrobry 3 2 2:3; 4.SP 40 3 2 1:2.
Grupa B: SP 7 – SP 30 0:0; SP 7 – SP 32 0:0, SP 23 – SP 29 0:1, SP 7 – SP 29 0:1, SP 30 – SP 32 0:0, SP 23 – SP 30 0:1, SP. 29 – SP 32 0:1, SP 7 – SP 23 3:0, SP 29 – SP 30 1:0, SP 32 – SP 23 2:1.
Tabela: 1.SP 32 4 6 3:1; 2.SP 29 4 6 3:1*; 3.SP 7 4 4 3:1; 4.SP 30 4 4 1:1; 5.SP 23 4 0 1:7.
* o miejscach 1-2 zadecydował bezpośredni pojedynek.
Ćwierćfinały: SP 40 – SP 32 0:3, SP Chrobry – SP 29 1:3, SP 4 – SP 7 0:1, SP 3 – SP 30 0:1.
Półfinały: SP 40 – SP Chrobry 1:0, SP 32 – SP 29 1:2, SP 4 – SP 3 2:0, SP 7 – SP 30 1:0.
Finały – o miejsca 7-8: SP Chrobry – SP 3 1:0; o miejsca 5-6: SP 40 – SP 4 1:2; o miejsca 3-4: SP 32 – SP 30 1:0; o miejsca 1-2: SP 29 – SP 7 1:0.
Klasyfikacja końcowa: 1.SP 29 – nauczyciel Artur Aleksandrowicz 2.SP 7 – nauczyciel Krzysztof Stepanów 3.SP 32 – nauczyciel Robert Dietrych 4.SP 30 – nauczyciel Wojciech Pojęta 5.SP 4 – nauczyciel Elżbieta Dietrych 6.SP 40 – nauczyciel Magdalena Milczarek-Góźdź 7.SP Chrobry – nauczyciel Rafał Jadach 8.SP 3 – Agnieszka Adamczyk-Syta 9.SP 23 – nauczyciel Paweł Janowski.
 
/Sędzia główny: Maciej Powała-Niedźwiecki/
Kadra kobiet na ME w Bergen Weterani Ogniwa ponownie najlepsi

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kadra Narodowa Kobiet w Dubai 7's
ZEA, 30.11.2017 - 01.12.2017

Tabela Ekstraligi

1 Budowlani Łódź SA 14 59
2 MKS Ogniwo Sopot 14 57
3 MKS Pogoń Siedlce  14 56
4 RC Lechia Gdańsk 14 35
5 RC Arka Gdynia 14 32
6 KS Budowlani Lublin 14 25
7 RzKS Juvenia Kraków 14 5
8 KS Budowlani Łódź 14 5

 Wyniki

SONDA

Jaką rocznicę obchodzi w tym roku Polski Związek Rugby?

40-lecie 11% 50-lecie 5% 55-lecie 6% 60-lecie 78%

Wszystkich głosów 325

7.737.576 liczba odwiedzin od
01.01.2014