POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 105

10.328.900 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Dwa weekendy z rugby 15-23.07.201714.07.2017

 
W najbliższy weekend ostatni, czwarty turniej Mistrzostw Europy 7 czyli Grand Prix Series 7 tym razem w angielskim Exeter, do obejrzenia na Rugby Europe TV. W fazie grupowej Polacy zagrają kolejno z Rosją (godz. 13.14), z Walią (godz. 16.21) i z Gruzją (godz. 19.06).
 
Natomiast w Olsztynie na plaży nad jeziorem Ukiel odbędzie się kolejna edycja Pucharu Polski Rugby Plażowego. 
 
Dzień przerwy po Mistrzostwach Europy i mamy kolejną imprezę, finały Mistrzostw Polski Juniorów U18 i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Siedlcach. Wszystkie mecze zostaną rozegrane na boiskach ARM, ul. Jana Pawła II 6.
 
Serdecznie zapraszamy na boiska! 
 
15-16.07.2017 : IV turniej Mistrzostw Europy 7, Exeter
Transmisja na Rugby Europe TV [kliknij]
 
15-16.07.2017 : Ukiel Beach Rugby Cup 2017
Początek turnieju w sobotę o godz. 9.00
 
18-23.07.2017 : Finał MPJ/OOM, Siedlce
Sędzia główny- Piotrowicz Wiesław; Sędziowie turniejowi- Bedyński Hubert, Michałkiewicz Kacper, Pantoł Andrzej, Pawlik Adrian, Reks Dariusz, Szczepański Mirosław.
19.07.2017r, środa:
11.00: KS Budowlani Łódź v RC Lechia Gdańsk
12.00: RC Arka Gdynia v KS Budowlani Lublin
13.00: RC Orkan Sochaczew v  RzKS Juvenia Kraków
20.07.2017r, czwartek:
10.00: RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Łódź
11.00: KS Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków
12.00: RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk
21.07.2017r, piątek:
10.00: RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk
11.00: RC Arka Gdynia v RzKS Juvenia Kraków
12.00: KS Budowlani Łódź v KS Budowlani Lublin 
23.07.2017r, niedziela:
10.00: Mecz o miejsce V
11.00: Mecz o miejsca III
12.00: Mecz o miejsca I
 
Zaproszenie na Sopot Beach Rugby - Przypomnienie Startują Mistrzostwa Polski Juniorów

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 105

10.328.900 liczba odwiedzin od
01.01.2014