POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 70

9.973.791 liczba odwiedzin od
01.01.2014

"Dragon's Seven's" dla Husara Bolesławiec01.07.2014

„Dragon's Seven's”, XX turniej Polskiej Ligi Rugby 7, odbył się w niedzielę 29 czerwca w Żmigrodzie na boisku przy ul. Sportowej. W finale Husar Bolesławiec wygrał 14:5 z AZS ZUT Rugby Szczecin umacniając się na pozycji lidera rozgrywek. Już w najbliższą sobotę, 5 lipca w Częstochowie zostanie rozegrany turniej finałowy.
W dotychczasowych XX turniejach Polskiej Ligi Rugby 7 sklasyfikowano 41 zespołów [kliknij]
 
Wyniki:
Eliminacje: Dragon's Żmigród - Black Gryffin Świdnica 17:12 (12:0); AZS ZUT Szczecin - Lokomotywa Wolsztyn 24:0 (5:0); Husar Bolesławiec - Dragon's Żmigród 54:5 (33:0); Kaskada Szczecin - AZS ZUT Szczecin 5:14 (0:7); Husar Bolesławiec - Black Gryffin Świdnica 45:0 (24:0); Kaskada Szczecin - Lokomotywa Wolsztyn 29:5 (17:0).
Grupa A: 1.Husar Bolesławiec; 2.Dragon's Żmigród; 3.Black Gryffin Świdnica
Grupa B: 1.AZS ZUT Szczecin; 2.Kaskada Szczecin; 3.Lokomotywa Wolsztyn
 
Mecz o V m.   Black Gryffin Świdnica - Lokomotywa Wolsztyn 0:29 (0:17)
Mecz o III m.   Dragon's Żmigród - Kaskada Szczecin 0:45 (0:19)     
Mecz o  I m.   AZS ZUT Szczecin - Husar Bolesławiec 5:14 (5:17)
 
Klasyfikacja:
1.Husar Bolesławiec 14 pkt; 2.AZS ZUT Szczecin 9 pkt; 3.Kaskada Szczecin 7 pkt; 4.Dragon's Żmigród 5 pkt; 5.Lokomotywa Wolsztyn 3 pkt; 6.Black Gryffin Świdnica 1 pkt.
 
Zdjęcia uczestników- Aleksandra Bartkowiak
 
Mistrzostwa Polski Juniorów - Dzień 2 Mistrzostwa Polski Juniorów - Dzień 3

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 77% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 70

9.973.791 liczba odwiedzin od
01.01.2014