POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.577.836 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Czas na Szwecję!25.08.2014

Droga rugbowa rodzino. Zawodnicy, zawodniczki, działacze, kibice – nadchodzi kolejny ważny dzień dla polskiego rugby. Dzień meczu ze Szwecją. 6 września na stadionie Polonii w Warszawie znów zabrzmi Mazurek Dąbrowskiego. Do boju ruszą nasi chłopcy. Nasi! Oni robią wszystko, by być gotowymi. Na pewno oddadzą serce, jak będzie trzeba i zdrowie. Ale potrzebują wsparcia. Waszego wsparcia!
Rok temu o tej porze byliśmy na finiszu przygotowań do pierwszego od czterech lat meczu reprezentacji Polski w Warszawie. Pełni obaw, czy uda się powtórzyć sukces spotkań z Belgią i Czechami z 2009 roku. Udało się. Mecz ze Szwecją został wybrany sportowym wydarzeniem września w stolicy przez internautów głosujących na portalu sport.pl. Potem były jeszcze bardziej udane organizacyjnie mecze z Czechami (Polonia) i Mołdawią (Siedlce).
Teraz czas kolejny krok w promocji polskiego rugby. Czas na zapełnienie stadionu przy Konwiktorskiej w Warszawie. Tylko w ten sposób możemy zaistnieć w mediach, zwrócić uwagę sponsorów, władz. Przybywając tłumnie na mecz reprezentacji Polski. Pokazując, że warto na nas stawiać, że warto nas pokazywać, że warto nas wspierać.
Mecz pokaże jak zwykle Polsat Sport. Początek zaplanowano na godzinę 18. Dwie i pół godziny później do boju ruszą polscy siatkarze w swym trzecim meczu mistrzostw świata. Dzień wcześniej reprezentacja piłkarska rozpocznie eliminacje do Euro 2016. Będziemy w naprawdę doborowym towarzystwie.
Pokażmy wszystkim, że rugby nie jest gorsze, że ma wiernych kibiców, że jest nas naprawdę dużo. Że nie jesteśmy wcale „niszowi”.
Dlatego jeszcze raz apelujemy – spotkajmy się w Warszawie. Zapełnijmy stadion Polonii. Niech to będzie obowiązek każdego klubu w Polsce – przysłać na mecz swoją reprezentację. Niech to będzie powinność każdego kibica – przyjechać i zabrać ze sobą jeszcze kogoś – żonę, dziecko, brata, sąsiada, kolegę czy koleżankę.
Promujmy razem to wydarzenie. Jeśli każdy z nas zaprosi swoich znajomych choćby z facebooka na mecz, albo przed telewizor – informacja dotrze do ponad miliona ludzi. Taką mamy siłę. Ale tylko wtedy, gdy będziemy razem!

A więc cała Polska na Polonię. Wspieramy biało-czerwonych, wspieramy POLSKIE RUGBY!
6 września, godzina 18.00, Warszawa ul. Konwiktorska 6. Widzimy się wszyscy. Bilety na www.ebilet.pl

Po pierwszej rundzie Ekstraligi Zmiany w Kolegium Sędziów

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.577.836 liczba odwiedzin od
01.01.2014