POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 164

8.471.640 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ciekawy weekend z rugby!08.10.2014

Ostatni weekend przed meczem Polska v Holandia (18.10.2014, godz. 17.30, stadion Poloni, Warszawa) to kolejna dawka emocji. 
W Ekstralidze walka o ostatnie miejsce w finałowej czwórce, Ogniwo Sopot podejmie Arkę Gdynia, a siedlecka Pogoń jedzie do Sochaczewa na mecz z Orkanem. Awans do czwórki walczącej w drugiej fazie rozgrywek o medale zapewniły już sobie Arka Gdynia, Budowlani Łódź S.A. i Lechia Gdańsk.
Po raz kolejny, za niewielką opłatą, wszystkie mecze Ekstraligi śledzić będzie można w internecie na www.imprezylive.pl 
 
W ramach Mistrzostw Polski Seniorów 7 zostaną rozegrane cztery Turnieje Regionalne w Rudzie Śląskiej, Sopocie, Szczecinie i Zduńskiej Woli.
Kolejne cztery turnieje odbędą się w cyklu Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży, gospodarzami będą Grudziądz, Ruda Śląska, Jarocin i Warszawa.
 
Ekstraliga – runda VII – 11/12.10.2014
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia (sobota, godz. 14.00, Jarowicz, Szczepański, Marciniak)
RC Orkan Sochaczew v Awenta MKS Pogoń Siedlce (sobota, godz. 15.00, Reks, Piotrowicz, Pantoł)
KS Posnania Poznań v RC Lechia Gdańsk (sobota, godz. 14.00, Sienkiewicz, Michalik, Pawlik)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. v RzKS Juvenia Kraków (niedziela, godz. 15.00, Jasiński, Marciniak, Janeczko)
 
2 Turniej Regionalny MPS7 – 12.10.2014
Południe: KS Igloo Rugby Ruda Śląska
Sędzia główny- Wilk, turniejowi: Wolsza, Piaskowski.
Centrum: RK Zduńska Wola
Sędzia główny- Sienkiewicz, turniejowi: Bejm, Pawlik, Francois Giroud.
Zachód: Kaskada Szczecin (11.10.2014)
Sędzia główny- Leszek Kościelniak, turniejowi: Bedyński, P. Kościelniak.
Północ: Ogniwo Sopot
Sędzia główny- Szostek, turniejowi: Jarowicz, Baniewicz.
 
Turnieje Dzieci i Młodzieży
11.10.2014 : Turniej Juniorów Rugby 7, Grudziądz
11.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ruda Ślaska 
12.10.2014 : Turniej Nadziei Olimpijskich oraz Grand Prix Kadetów w Rugby 7, Jarocin
12.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Warszawa
 
Zapraszamy na Polska v Holandia Turniej 7 w Częstochowie

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 164

8.471.640 liczba odwiedzin od
01.01.2014