POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.538.051 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Ciekawy weekend z rugby!08.10.2014

Ostatni weekend przed meczem Polska v Holandia (18.10.2014, godz. 17.30, stadion Poloni, Warszawa) to kolejna dawka emocji. 
W Ekstralidze walka o ostatnie miejsce w finałowej czwórce, Ogniwo Sopot podejmie Arkę Gdynia, a siedlecka Pogoń jedzie do Sochaczewa na mecz z Orkanem. Awans do czwórki walczącej w drugiej fazie rozgrywek o medale zapewniły już sobie Arka Gdynia, Budowlani Łódź S.A. i Lechia Gdańsk.
Po raz kolejny, za niewielką opłatą, wszystkie mecze Ekstraligi śledzić będzie można w internecie na www.imprezylive.pl 
 
W ramach Mistrzostw Polski Seniorów 7 zostaną rozegrane cztery Turnieje Regionalne w Rudzie Śląskiej, Sopocie, Szczecinie i Zduńskiej Woli.
Kolejne cztery turnieje odbędą się w cyklu Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży, gospodarzami będą Grudziądz, Ruda Śląska, Jarocin i Warszawa.
 
Ekstraliga – runda VII – 11/12.10.2014
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia (sobota, godz. 14.00, Jarowicz, Szczepański, Marciniak)
RC Orkan Sochaczew v Awenta MKS Pogoń Siedlce (sobota, godz. 15.00, Reks, Piotrowicz, Pantoł)
KS Posnania Poznań v RC Lechia Gdańsk (sobota, godz. 14.00, Sienkiewicz, Michalik, Pawlik)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. v RzKS Juvenia Kraków (niedziela, godz. 15.00, Jasiński, Marciniak, Janeczko)
 
2 Turniej Regionalny MPS7 – 12.10.2014
Południe: KS Igloo Rugby Ruda Śląska
Sędzia główny- Wilk, turniejowi: Wolsza, Piaskowski.
Centrum: RK Zduńska Wola
Sędzia główny- Sienkiewicz, turniejowi: Bejm, Pawlik, Francois Giroud.
Zachód: Kaskada Szczecin (11.10.2014)
Sędzia główny- Leszek Kościelniak, turniejowi: Bedyński, P. Kościelniak.
Północ: Ogniwo Sopot
Sędzia główny- Szostek, turniejowi: Jarowicz, Baniewicz.
 
Turnieje Dzieci i Młodzieży
11.10.2014 : Turniej Juniorów Rugby 7, Grudziądz
11.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ruda Ślaska 
12.10.2014 : Turniej Nadziei Olimpijskich oraz Grand Prix Kadetów w Rugby 7, Jarocin
12.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Warszawa
 
Zapraszamy na Polska v Holandia Turniej 7 w Częstochowie

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.538.051 liczba odwiedzin od
01.01.2014