POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Ciekawy weekend z rugby!08.10.2014

Ostatni weekend przed meczem Polska v Holandia (18.10.2014, godz. 17.30, stadion Poloni, Warszawa) to kolejna dawka emocji. 
W Ekstralidze walka o ostatnie miejsce w finałowej czwórce, Ogniwo Sopot podejmie Arkę Gdynia, a siedlecka Pogoń jedzie do Sochaczewa na mecz z Orkanem. Awans do czwórki walczącej w drugiej fazie rozgrywek o medale zapewniły już sobie Arka Gdynia, Budowlani Łódź S.A. i Lechia Gdańsk.
Po raz kolejny, za niewielką opłatą, wszystkie mecze Ekstraligi śledzić będzie można w internecie na www.imprezylive.pl 
 
W ramach Mistrzostw Polski Seniorów 7 zostaną rozegrane cztery Turnieje Regionalne w Rudzie Śląskiej, Sopocie, Szczecinie i Zduńskiej Woli.
Kolejne cztery turnieje odbędą się w cyklu Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży, gospodarzami będą Grudziądz, Ruda Śląska, Jarocin i Warszawa.
 
Ekstraliga – runda VII – 11/12.10.2014
MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia (sobota, godz. 14.00, Jarowicz, Szczepański, Marciniak)
RC Orkan Sochaczew v Awenta MKS Pogoń Siedlce (sobota, godz. 15.00, Reks, Piotrowicz, Pantoł)
KS Posnania Poznań v RC Lechia Gdańsk (sobota, godz. 14.00, Sienkiewicz, Michalik, Pawlik)
Master Pharm Budowlani Łódź S.A. v RzKS Juvenia Kraków (niedziela, godz. 15.00, Jasiński, Marciniak, Janeczko)
 
2 Turniej Regionalny MPS7 – 12.10.2014
Południe: KS Igloo Rugby Ruda Śląska
Sędzia główny- Wilk, turniejowi: Wolsza, Piaskowski.
Centrum: RK Zduńska Wola
Sędzia główny- Sienkiewicz, turniejowi: Bejm, Pawlik, Francois Giroud.
Zachód: Kaskada Szczecin (11.10.2014)
Sędzia główny- Leszek Kościelniak, turniejowi: Bedyński, P. Kościelniak.
Północ: Ogniwo Sopot
Sędzia główny- Szostek, turniejowi: Jarowicz, Baniewicz.
 
Turnieje Dzieci i Młodzieży
11.10.2014 : Turniej Juniorów Rugby 7, Grudziądz
11.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ruda Ślaska 
12.10.2014 : Turniej Nadziei Olimpijskich oraz Grand Prix Kadetów w Rugby 7, Jarocin
12.10.2014 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Warszawa
 
Zapraszamy na Polska v Holandia Turniej 7 w Częstochowie
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11