Budowlani SA wygrali w Berlinie14.03.2019

Rugbiści Budowlanych Łódź SA rozegrali sparing z niemieckim Berliner Rugby Club zwyciężając 49:12.

W drodze do Berlina mistrzowie Polski przez dwa dni trenowali na boisku z naturalną trawą w ośrodku Hotelu Remes w Opalenicy. Mecz rozegrano w czterech kwartach po 20 minut, na wąskim boisku, przy niezwykle silnym wietrze i padającym deszczu. Przeciwnik wygrał tylko drugą kwartę, w pozostałych dominowali rugbiści gości. W II linii Budowlanych debiut zaliczył zawodnik z Południowej Afryki Bercho Botha uznany za najlepszego gracza młyna w tym spotkaniu, natomiast w ataku najlepiej zagrał Patryk Reksulak.

Berlin 09.03.2019, towarzyski
Berliner Rugby Club v Master Pharm Budowlani Łódź SA 12:49 (0:21, 12:7, 0:7, 0:14)
Punkty: Patryk Reksulak 19, Toma Mchedlidze 5, Hugon Noszczyk 5, Mateusz Matyjak 5, Wilhelmus Staphorst 5, Robert Bosiacki 5, Krystian Pogorzelski 5.

OOM: Przesunięcie terminu finałów Arka przegrała w Charkowie