POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 69

9.970.287 liczba odwiedzin od
01.01.2014

British & Irish Lions na tourne po Nowej Zelandii19.04.2017

 
Sztab szkoleniowy podał nazwiska zawodników powołanych do drużyny Brytyjskich i Irlandzkich Lwów na tournee po Nowej Zelandii. W dniach 03.06-08.07.2017 Lwy rozegrają dziesięć spotkań w tym trzy testy z Nową Zelandią.
 
Skład młyna:
Rory Best - Ulster Rugby, Irlandia; Dan Cole - Leicester Tigers, Anglia; Taulupe Faletau - Bath Rugby, Walia; Tadhg Furlong - Leinster Rugby, Irlandia; Jamie George - Saracens; Anglia Iain Henderson - Ulster Rugby, Irlandia; Maro Itoje - Saracens, Anglia; Alun Wyn Jones - Ospreys, Walia; George Kruis - Saracens, Anglia; Courtney Lawes - Northampton Saints, Anglia; Joe Marler - Harlequins, Anglia; Jack McGrath - Leinster Rugby, Irlandia; Ross Moriarty - Gloucester Rugby, Walia; Sean O’Brien - Leinster Rugby, Irlandia; Lions Peter O’Mahony - Munster Rugby, Irlandia; Ken Owens - Scarlets, Walia; Kyle Sinckler - Harlequins, Anglia; CJ Stander - Munster Rugby, Irlandia; Justin Tipuric - Ospreys, Walia; Mako Vunipola - Saracens, Anglia; Billy Vunipola - Saracens, Anglia; Sam Warburton (kapitan) - Cardiff Blues, Walia.
 
Skład ataku:
Dan Biggar - Ospreys, Walia; Elliot Daly - Wasps, Anglia; Jonathan Davies - Scarlets, Walia; Owen Farrell - Saracens, Anglia; Leigh Halfpenny - Toulon, Walia; Robbie Henshaw - Leinster Rugby, Irlandia; Stuart Hogg - Glasgow Warriors, Szkocja; Jonathan Joseph - Bath Rugby, Anglia; Conor Murray - Munster Rugby, Irlandia; George North - Northampton Saints, Walia; Jack Nowell - Exeter Chiefs, Anglia; Jared Payne - Ulster Rugby, Irlandia; Jonathan Sexton - Leinster Rugby, Irlandia; Tommy Seymour - Glasgow Warriors, Szkocja; Ben Te’o - Worcester Warriors, Anglia; Anthony Watson - Bath Rugby, Anglia; Rhys Webb - Ospreys, Walia; Liam Williams - Scarlets, Walia; Ben Youngs - Leicester Tigers, Anglia.
 
Program tournee:
03.06.2017, Whangarei : New Zealand Barbarians v British & Irish Lions 
07.06.2017, Auckland : Blues v British & Irish Lions
10.06.2017, Christchurch : Crusaders v British & Irish Lions 
13.06.2017, Dunedin : Highlanders v British & Irish Lions 
17.06.2017, Rotorua : Maori All Blacks v British & Irish Lions
20.06.2017, Hamilton : Chiefs v British & Irish Lions 
24.06.2017, Auckland : Nowa Zelandia v British & Irish Lions
27.06.2017, Wellington : Hurricanes v British & Irish Lions
01.06.2017, Wellington : Nowa Zelandia v British & Irish Lions 
08.07.2017, Auckland : Nowa Zelandia v British & Irish Lions 
 
Orzeczenie Komisji Odwoławczej ME U18: Polacy na VI miejscu

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 78% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 3% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 69

9.970.287 liczba odwiedzin od
01.01.2014