POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 70

9.972.220 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Brązowa Arka, Budowlani pokonani!05.07.2014

W meczu o brązowy medal lepsi okazali się gospodarze, Arka Gdynia pokonała Budowlanych Łódź SA 37:19. Faworytem byli goście mimo niższej pozycji w ligowej tabeli, majowe zwycięstwo 54:7 z Arką i dobra postawa w pierwszym meczu półfinałowym z Lechią dawała Budowlanym większe szanse na przedłużenie trwającej od 2002 roku passy medalowej. Arka wyciągnęła nauki z półfinałowych porażek z Pogonią i w sobotę oglądaliśmy zupełnie inny, zdecydowanie szybciej grający zespół. Trzy przyłożenia Radosława Bysewskiego, Krzysztofa Korbolewskiego i Mateusza Bartoszka plus trzy celne trafienia Szymona Sirockiego rozstrzygnęły losy meczu już w pierwszej połowie. Po zmianie stron Arka jeszcze umocniła przewagę dokładając 8 punktów i windując wynik na 30:7. Budowlani przebudzili się dopiero kwadrans przed końcem meczu, ale na zmianę niekorzystnego wyniku już było za późno.
 
RC Arka Gdynia v Master Pharm Budowlani S.A. Łódź 37:19 (22:7)  (sędzia główny- Kacper Michałkiewicz; sędziowie liniowi- Dariusz Marciniak, Mirosław Szczepański; sędzia techniczny- Grzegorz Szostek)
Punkty dla Arki: Szymon Sirocki 12 (3pd, 2K), Radosław Bysewski 10 (2P), Mateusz Bartoszek 5 (P), Krzysztof Korbolewski 5 (P), Arkadiusz Zdunek 5 (P).
Punkty dla Budowlanych: Sebastian Łuczak 7 (1P, 1pd), Piotr Gomulak 5 (P), Toma Mchelidze 5, Tomasz Kozakiewicz  2 (pd). 
Żółta kartka: Emil Kowalewski (Budowlani).
 
Arka: Bartkowiak Daniel, Wojaczek Jacek, Bysewski Radosław, Podolski Daniel, Andrzejczuk Robert, Kwiatkowski Rafał, Grabowski Władysław, Bartoszek Mateusz - Szostek Łukasz - Hawrysiuk Adrian - Simionkowski Kamil, Szrejber Rafał, Rakowski Radosław, Korbolewski Krzysztof - Sirocki Szymon oraz Bojke Piotr, Zdunek Arkadiusz, Olejniczak Piotr, Witt Tomasz, Glejzer Krzysztof, Stojowski Damian, Paluszewski Grzegorz.
 
Budowlani: Mchelidze Toma, Grabski Paweł, Gabunia Merab, Karpiński Piotr II, Karpiński Piotr I, Kowalewski Emil, Kujawa Łukasz, Seru Filimoni - Żórawski Łukasz - Gomulak Piotr - Kaniowski Dariusz, Łuczak Sebastian, Kozakiewicz Tomasz, Grabowski Marek - Krześniak Marcin oraz Sabanty Rafał, Pędziwiatr Paweł, Justyński Krzysztof, Orłowski Maciej, Abashidze Mindia, Dułka Grzegorz, Krześniak Wojciech.
 
Galeria z meczu autorstwa Macieja Czarniaka / Trojmiasto.pl do obejrzenia [tutaj], więcej zdjęć na trojmiasto.pl [kliknij]
Mistrzostwa Polski Juniorów RC Ruda Śląska Mistrzem PLR 7

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 77% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 70

9.972.220 liczba odwiedzin od
01.01.2014