POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 70

9.977.472 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Anglia Mistrzem Świata U2026.06.2016


W Anglii w dniach 07-25 czerwca br. rozegrano Mistrzostwa Świata U20 (World Rugby Under 20 Championship), w zawodach wzięło udział 12 najlepszych drużyn młodzieżowych naszego globu. Tytuł mistrzowski zdobyła Anglia pokonując w finale Irlandię 45:21 (21:0), brązowy medal wywalczyli rugbiści Argentyny po zwycięstwie 49:19 (17:19) nad Południową Afryką.
 
Eliminacje
Grupa A: Walia v Irlandia 25:26, Nowa Zelandia v Gruzja 55:0, Nowa Zelandia v Irlandia 24:33, Walia v Gruzja 10:9, Irlandia v Gruzja 35:7, Nowa Zelandia v Walia 18:17. Kolejność: 1.Irlandia; 2.Nowa Zelandia; 3.Walia; 4.Gruzja. 
Grupa B: Australia v Szkocja 10:15, Anglia v Włochy 48:10, Australia v Włochy 38:10, Anglia v Szkocja 27:19, Szkocja v Włochy 27:19, Anglia v Australia 17:13. Kolejność: 1.Anglia; 2.Szkocja; 3.Australia; 4.Włochy.
Grupa C: Francja v Argentyna 15:24, Południowa Afryka v Japonia 59:19, Francja v Japonia 46:14, Południowa Afryka v Argentyna 13:19, Argentyna v Japonia 39:20, Południowa Afryka v Francja 40:31. Kolejność: 1.Argentyna; 2.Południowa Afryka; 3.Francja; 4.Japonia. 
 
Półfinały
O miejsce 9: Gruzja v Włochy 18:17; Francja v Japonia 41:27
O miejsce 5: Nowa Zelandia v Walia 71:12; Australia v Szkocja 35:19
O miejsce 1: Irlandia v Argentyna 37:7; Anglia v Południowa Afryka 39:17
 
Finały
O miejsce 11: Włochy v Japonia 41:17
O miejsce 9: Gruzja v Francja 24:27
O miejsce 7: Walia v Szkocja 42:19
O miejsce 5: Nowa Zelandia v Australia 55:24
O miejsce 3: Południowa Afryka v Argentyna 19:49
O miejsce 1: Irlandia v Anglia 21:45
 
MP Kadetów: Dzień pierwszy Puchar Polski dla Biało-Zielonych

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 77% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 70

9.977.472 liczba odwiedzin od
01.01.2014