banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.780.599 liczba odwiedzin od
01.01.2014

ABC Mistrzostw Europy 7 w Łodzi08.09.2018

 
Wydarzenie: Turniej Grand Prix Series 7 w Łodzi to finałowa, czwarta impreza Mistrzostw Europy w Rugby 7, to daje pewność, że wszystkie reprezentacje stawią się tu w najsilniejszym składzie
 
Kolejność po trzech turniejach w Rosji (Moskwa), Francji (Marcoussis) i Anglii (Exeter): 1.Irlandia 56 pkt,; 2.Anglia 46 pkt.; 3.Rosja 44 pkt.; 4.Niemcy 42 pkt.; 5.Francja 32 pkt.; 6.Portugalia 32 pkt.; 7.Włochy 27 pkt.; 8.Walia 22 pkt.; 9.Gruzja 15 pkt.; 10.Hiszpania 14 pkt.; 11.Polska 7 pkt.; 12.Szwecja 5 pkt.
 
Grupy eliminacyjne w Łodzi: A- Anglia, Gruzja, Francja, Szwecja; B- Rosja, Walia, Niemcy, Polska; C- Irlandia, Portugalia, Hiszpania, Włochy.
 
Miejsce: Stadionie Miejskim (ŁKS) w Łodzi przy Alei Unii Lubelskiej 2.
 
Czas: 08-09 września br. (sobota i niedziela) godz. 10:00-18.00
 
Bilety za cały turniej: Normalny 10 zł, ulgowy 5 zł (dla osób poniżej 18 roku życia), dzieci poniżej 6 roku życia wchodzą za darmo, kasy otwarte od godz. 9:30.
 
Dodatkowe atrakcje: Miejsca do gier i zabaw dla dzieci, strefa foodtruck'ów (można zjeść i napić się piwa), olbrzymie dmuchane tory przeszkód dla wszystkich.
 
Rozkład meczów w sobotę, 08.09.2018
10:00 Gruzja - Francja
10:22 Anglia - Szwecja
10:44 Portugalia - Hiszpania
11:06 Irlandia - Włochy
11:28 Walia - Niemcy
11:50 Rosja - Polska
12:45 Anglia - Francja
13:07 Gruzja - Szwecja
13:29 Irlandia - Hiszpania
13:51 Portugalia - Włochy
14:13 Rosja - Niemcy
14:35 Walia - Polska
15:30 Anglia - Gruzja
15:52 Francja - Szwecja
16:14 Irlandia - Portugalia
16:36 Hiszpania - Włochy
16:58 Rosja - Walia
17:20 Niemcy - Polska
 
Rozkład meczów w niedzielę, 09.09.2018*
10:00 ćwierćfinał Cup
10:22 ćwierćfinał Cup
10:44 ćwierćfinał Cup
11:06 ćwierćfinał Cup
11:28 półfinał Challenge Trophy
11:50 półfinał Challenge Trophy
13:15 półfinał o miejsce V
13:37 półfinał o miejsce V
13:59 półfinał Cup
14:21 półfinał Cup
14:43 mecz o XI miejsce
15:05 finał Challenge Trophy
16:02 mecz o VII miejsce
16:24 mecz o V miejsce
16:49 Mecz o III miejsce
17:11 Finał Cup
*- godziny niedzielnych spotkań mogą ulec zmianie
 
World Series Rugby 2018 GPS7: I dzień ME w Łodzi
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.780.599 liczba odwiedzin od
01.01.2014