POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.571.782 liczba odwiedzin od
01.01.2014

7, XV: Powołania na testy motoryczne11.11.2016


Lista zawodników reprezentacji rugby 7 i XV - powołania na testy 19 listopada 2016 r.
 
W dniu 19 listopada br. odbędzie się kolejna tura testów motorycznych dla zawodników kadr narodowych „7” i „XV”. Poniżej powołania:
 
Grupa Łódzka:
Zbiórka 19 listopada br. o godz. 11.45, Vera Sport, Łódź, ul. Siewna 15 
01. Antoszczuk Paweł - Pogoń Siedlce 
02. Gdula Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce 
03. Stempel Paweł - Pogoń Siedlce
04. Chróściel Adrian - Pogoń Siedlce
05. Dybowski Dawid - Pogoń Siedlce
06. Lament Mateusz - Pogoń Siedlce 
07. Trybus Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce
08. Bosiacki Robert - Tytan Gniezno/Budowlani Łódź SA 
09. Karpiński Piotr II - Budowlani Łódź SA 
10. Kubalewski Bartosz - Budowlani Łódź SA
11. Matyjak Mateusz - Budowlani Łódź SA
12. Plichta Dawid - Budowlani Łódź SA 
13. Pogorzelski Krystian - Budowlani Łódź SA
14. Reksulak Patryk - Budowlani Łódź SA
15. Kujawa Łukasz - Budowlani Łódź SA
16. Mechelidze Toma - Budowlani Łódź SA
17. Mirosz Michał - Budowlani Łódź SA
18. Ignaczak Paweł - Budowlani Łódź SA
19. Krześniak Marcin - RC Orkan Sochaczew
20. Gasik Tomasz - RC Orkan Sochaczew
21. Wielgosz Filip - RC Orkan Sochaczew/RK Zielona Góra
22. Ćwieka Patryk - Budowlani Lublin
23. Niedźwiecki Stanisław - Budowlani Lublin
24. Bobruk Jakub - Budowlani Lublin
25. Psuj Piotr - Budowlani Lublin 
26. Poniatowski Paweł - KS Budowlani Łódź
27. Bryński Dominik - KS Rugby Ruda Śląska
28. Dziok Oskar - Wataha RC Zielona Góra
Trenerzy:
Grodecki Tomasz
Domański Marcin
 
Grupa Północna:
Zbiórka 19 listopada br. o godz. 11.45, Siłownia Calypso, Sopot, Aleja Niepodległości 697-701 (stacja SKM Sopot Wyścigi)
29. Janeczko Rafał - Lechia Gdańsk
30. Kasprzak Sebastian - Lechia Gdańsk
31. Płonka Marek Jr. - Lechia Gdańsk
32. Buczek Grzegorz - Lechia Gdańsk
33. Bracik Kewin - Lechia Gdańsk 
34. Przychocki Marek - Ogniwo Sopot
35. Zeszutek Piotr - Ogniwo Sopot
36. Hodura Sławosz - Ogniwo Sopot
37. Szczepański Grzegorz - Ogniwo Sopot
38. Wilczuk Marcin - Ogniwo Sopot
39. Mrowca Mateusz - Ogniwo Sopot
40. Piotrowicz Wojciech - Ogniwo Sopot
41. Rakowski Radosław - Arka Gdynia
42. Sirocki Szymon - Arka Gdynia
43. Bartkowiak Daniel - Arka Gdynia
44. Bysewski Radosław - Arka Gdynia
Trenerzy:
Krzewicki Krzysztof
Formela Tomasz
 
Maciej Sylwester Misiak

U18: Powołania na mecze z Holandią PP: Wyniki finałów Pucharu Polski

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.571.782 liczba odwiedzin od
01.01.2014