POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 117

10.571.389 liczba odwiedzin od
01.01.2014

7 U18: Powołania do Sochaczewa06.06.2016


Konsultacja kadry Polski U18 Rugby 7 w Sochaczewie
 
W dniach 17-19.06.2016 w Sochaczewie odbędzie się konsultacja kadry Polski Rugby 7 do lat 18.
Przyjazd zawodników 17 czerwca br. do godz. 15.00.
Zakwaterowanie: Hotel Apartamenty Kameralna, Sochaczew, ul. Romualda Traugutta 24B (naprzeciwko Hotelu Chopin), 10 min drogi z dworca PKP spacerem.
Treningi: Obiekty MOSiR Sochaczew, ul. Warszawska 80.
 
Zawodnicy powinni posiadać podczas konsultacji:
 - sprzęt do treningu rugby
 - buty wkręty
 - buty lanki
 - obuwie płaskie sportowe (do biegania)
 - koszulkę białą
 - koszulkę czerwoną
 - badania lekarskie
W razie nieobecności proszę skutecznie poinformować na minimum 48h przed rozpoczęciem konsultacji trenera Jakuba Sekleckiego nr tel. 504-829-795
 
Powołani zawodnicy:
RC Lechia Gdańsk
01. Kossakowski Milan
02. Możejko Jakub
03. Bracik Miłosz
04. Sajdowski Adrain

RC Arka Gdynia
05. Cichosz Oskar
06. Partyka Bartłomiej

Sparta Jarocin
07. Kinast Dawid
08. Żarczyński Maciej

RC Orkan Sochaczew
09. Sadowski Bartłomiej
10. Okoniewski Norbert
11. Niemiec Adrian
12. Czarnecki Piotr
13. Szkop Piotr

KS Budowlani Lublin
14. Brzezicki Wojciech

KS Budowlani Łódź
15. Pustkowski Bartosz
16. Brzozowski Kamil
17. Bączyński Maksymilian

MKS Ogniwo Sopot
18. Boska Antoni
19. Szymańki Paweł
20. Ciechanowicz Artur

Rugby Team Olsztyn 
21. Konarzewski Konrad
 
Trener: Jakub Seklecki
Trener II: Jakub Lisiewski
Fizjoterapeuta: Robert Bulik
 
Przygotował: Jakub Seklecki
 
Grand Prix Sevens Moskwa 2016 Postanowienie Komisji Gier i Dyscypliny

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 67% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 117

10.571.389 liczba odwiedzin od
01.01.2014