POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.290.565 liczba odwiedzin od
01.01.2014

7 U18: Powołania do Gdańska23.04.2018

 
W dniach 28 kwietnia - 03 maja br. w Gdańsku odbędzie się konsultacja Kadry Polski U18 w Rugby 7.
 
Powołani zawodnicy:
RC Orkan Sochaczew - Nowakowski Adrian, Szufliński Kacper, Szwarc Michał, Struss Ksawery, Mroziński Jan
RC Orkan Sochaczew/Marlin Ozorków - Lewandowski Hubert
RC Orkan Sochaczew/Pogoń Siedlce - Adamiak Krystian, Wiktor Lech
RC Lechia Gdańsk - Górniewicz Igor
Juvenia Kraków -  Morus Marcin, Bryl Artur, Janeczko Bartłomiej, Rapacz Jakub, Jurczyński Michał, Polakiewicz Mateusz
Juvenia Kraków/Posnania Poznań - Dębiński Oskar
 
Sztab trenerski:
Jakub Seklecki - I trener
Jakub Lisiewski - II trener/kierownik
Robert Bulik - fizjoterapeuta
 
Zbiórka zawodników w dniu 28.04.2018 do godz. 14:00 w Hotelu Olivia, Al. Grunwaldzka 470, Oliwa, 80-309 Gdańsk.  
Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!): 
- obuwie do treningu i gry na: boisku sztucznym i trawiastym
- ubrania: spodnie „klasyczne” koszulki reprezentacyjne, ubranie do treningu na boisku
- ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby (w formie papierowej)
- bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu (tylko II klasa PKP lub Polski Bus/ FlixBus).
Konsultacja kończy się w dniu 3.05.2018 r. o godz. 15.00.
Dla 12 zawodników, którzy pojadą na ME, koniec 07.05.2018
 
UWAGA !!!
Zawodnik obowiązkowo musi potwierdzić swoją nieobecność jak i obecność za pośrednictwem trenera Klubowego, nie później niż do 26.04.2018 do godz. 18.00.
             
Jakub Seklecki
 
Rugby na Plaży: Podział miejsc 2018 Europejska Liga Mistrzów 1/2

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.290.565 liczba odwiedzin od
01.01.2014