POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.299.511 liczba odwiedzin od
01.01.2014

7: Sprawozdanie z Mariampola28.02.2018

 
Na zaproszenie Litewskiej Federacji Rugby w dniach 24-25 lutego br. męska reprezentacja Polski w Rugby 7 przebywała Mariampolu na Litwie. Podczas turnieju towarzyskiego rozgrywanego w hali kadra rozegrała dziewięć meczów z reprezentacją Litwy osiągając cztery zwycięstwa, dwa remisy i ponosząc trzy porażki. Mecze rozgrywane były tylko na przyłożenia, nie wykonywano podwyższeń.
 
Mecz nr 1 : Polska v Litwa 4:3 (2:2)
Punkty: Bosiacki Robert, Kamiński Jakub, Korusiewicz Arkadiusz, Matysiak Kamil
 
Mecz nr 2 : Polska v Litwa 3:3 (2:2)
Punkty: Grabowski Maciej, Stempel Paweł, Trybus Danel
 
Mecz nr 3 : Polska v Litwa 3:1 (2:1)
Punkty: Grabowski Maciej, Korusiewicz Arkadiusz, Musur Michał
 
Mecz nr 4 : Polska v Litwa 4:3 (3:1)
Punkty: Matysiak Kamil, Pustkowski Bartosz, Sawicki Adam, Stempel Paweł
 
Mecz nr 5 : Polska v Litwa 3:3 (1:0)
Punkty: Grabowski Maciej, Kamiński Jakub x2
 
Mecz nr 6 : Polska v Litwa 2:5 (2:1)
Punkty: Kamiński Jakub, Popławski Miłosz
 
Mecz nr 7 : Polska v Litwa 5:3 (4:0)
Punkty: Kamiński Jakub, Matysiak Kamil, Orzeł Arkadiusz, Pustkowski Bartosz, Trybus Daniel
 
Mecz nr 8 : Polska v Litwa 2:5 (2:1)
Punkty: Grabowski Maciej x2
 
Mecz nr 9 : Polska v Litwa 3:2 (1:0)
Punkty: Grabowski Maciej, Sawicki Adam, Szczepaniak Kamil
 
Bilans
4 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki
Przyłożenia - 29:28 (19:8)
Punkty (przyłożenia) zdobywali: Grabowski Maciej x6, Kamiński Jakub x5, Matysiak Kamil x3, Korusiewicz Arkadiusz x2, Pustkowski Bartosz x2, Sawicki Adam x2, Stempel Paweł x2, Trybus Daniel x2, Bosiacki Robert x1, Musur Jakub x1, Orzeł Arkadiusz x1, Popławski Małosz x1, Szczepaniak Kamil x1 
 
W turnieju grali: Bosiacki Robert, Grabowski Maciej, Jędrysik Kacper, Kacprzak Maciej, Kamiński Jakub, Korusiewicz Arkadiusz, Matysiak Kamil, Musur Jakub, Orzeł Arkadiusz, Popławski Miłosz, Pustkowski Bartosz, Sawicki Adam, Stempel Paweł, Szczepaniak Kamil, Tarnawski Dawid, Trybus Daniel, Wiśniewski Kacper, Wróbel Łukasz.
 
Andrzej Kozak
 
Okno transferowe - Informacja PZR 7: Powołania na turniej w Tunisie

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.299.511 liczba odwiedzin od
01.01.2014