POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 118

10.580.037 liczba odwiedzin od
01.01.2014

7: Relacja z Amsterdam Sevens30.05.2017

 
Przygotowująca się do startu w Grand Prix Series 7’s czyli Mistrzostw Europy w Rugby 7 w dniach 27-28 maja br. zagrała na turnieju Amsterdam Sevens. Turniej poprzedziła czterodniowa konsultacja w Warszawie. Nasza drużyna odniosła pięć zwycięstw i dwie porażki, wyniki, zdobywców punktów i bilans przedstawiono poniżej. 
W finale Silver Pier Susies Exiles (Holandia) pokonali 19:5 Włochy 7’s. 
W turnieju grało 114 drużyn w ośmiu kategoriach w tym nasza Reprezentacja Narodowa Kobiet.
 
Eliminacje Cup/Boot
Polska v Suzuki Wailers (Anglia) 10:26
Punkty: Gdula 5 (P), Szczepański 5 (P).
Polska v Amstelveen RC (Holandia) 48:7
Punkty: Pogorzelski 20 (4P), Lament 12 (2P, 1pd), Charlat 10 (2P),  Plichta D. 6 (3pd), Gdula 5 (P)
Polska v JA Getaways (Szkocja) 14:21
Punkty: Szczepański 10 (2P), Gdula 4 (2pd).
Kolejność: 1.JA Getaways; 2.Wailers; 3.Polska; 4.Amstelveen RC
 
Eliminacje Heineken Boot
Polska v Steeden Tornado 7s (Anglia) 50:7
Punkty: Panasiuk 12 (2P, pd), Charlat 10 (2P), Zeszutek 10 (2P), Gdula 7 (P, pd), Plichta D. 6 (3pd), Płonka 5 (P).
Polska v Nederland Sevens Academies (Holandia) 60:0
Punkty: Plichta D. 18 (2P, 4pd), Matyjak 15 (3P), Bosiacki 10 (2P), Lament 5 (P), Trybus 5 (P), Zeszutek 5 (P), Charlat 2 (pd).
Kolejność: 1.Polska; 2.Steeden Tornado 7s; 3.Nederland Sevens Academies
 
Półfinał Heineken Boot
Polska v Castricum (Holandia) 36:14
Punkty: Zeszutek 10 (2P), Bosiacki 5 (P), Charlat 5 (P), Lament 5 (P), Szcepański 5 (P), Plichta D. 4 (2pd), Gdula 2 (pd).
 
Finał Heineken Boot
Polska v Rah Rah Roosters (International) 26:0
Punkty: Matyjak 10 (2P), Lament 5 (P), Szczepański 5 (P), Gdula 4 (2pd), Plichta D. 2 (pd).
 
Bilans reprezentacji: 5 zwycięstw, 2 porażki; punkty 244:71; przyłożenia 40:11
Punkty zdobywali: 
Plichta Dawid - 36 (2P, 13pd)
Gdula Daniel - 27 (3P, 6pd)
Lament Mateusz - 27 (5P, pd)
Matyjak Mateusz - 25 (5P)
Szczepański Grzegorz - 25 (5P)
Charlat Andrzej - 22 (4P, pd)
Pogorzelski Krystian - 20 (4P)
Bosiacki Robert 15 (35)
Panasiuk Maciej 12 (2P, pd)
Płonka Marek Jr. - 5 (P)
Trybus Daniel - 5 (P)
 
Polska: Bosiacki Robert, Charlat Andrzej, Gdula Daniel, Lament Mateusz, Matyjak Mateusz, Panasiuk Maciej, Plichta Dawid, Plichta Mateusz, Płonka Marek, Pogorzelski Krystian, Reksulak Patryk, Szcepański Grzegorz, Trybus Daniel, Zeszutek Piotr.
 
Andrzej Kozak
 
Częstochowa: Zaproszenie na III Nocny Turniej U20: Konsultacja i mecze na Ukrainie

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 118

10.580.037 liczba odwiedzin od
01.01.2014