POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.775.159 liczba odwiedzin od
01.01.2014

7: Relacja z Amsterdam Sevens30.05.2017

 
Przygotowująca się do startu w Grand Prix Series 7’s czyli Mistrzostw Europy w Rugby 7 w dniach 27-28 maja br. zagrała na turnieju Amsterdam Sevens. Turniej poprzedziła czterodniowa konsultacja w Warszawie. Nasza drużyna odniosła pięć zwycięstw i dwie porażki, wyniki, zdobywców punktów i bilans przedstawiono poniżej. 
W finale Silver Pier Susies Exiles (Holandia) pokonali 19:5 Włochy 7’s. 
W turnieju grało 114 drużyn w ośmiu kategoriach w tym nasza Reprezentacja Narodowa Kobiet.
 
Eliminacje Cup/Boot
Polska v Suzuki Wailers (Anglia) 10:26
Punkty: Gdula 5 (P), Szczepański 5 (P).
Polska v Amstelveen RC (Holandia) 48:7
Punkty: Pogorzelski 20 (4P), Lament 12 (2P, 1pd), Charlat 10 (2P),  Plichta D. 6 (3pd), Gdula 5 (P)
Polska v JA Getaways (Szkocja) 14:21
Punkty: Szczepański 10 (2P), Gdula 4 (2pd).
Kolejność: 1.JA Getaways; 2.Wailers; 3.Polska; 4.Amstelveen RC
 
Eliminacje Heineken Boot
Polska v Steeden Tornado 7s (Anglia) 50:7
Punkty: Panasiuk 12 (2P, pd), Charlat 10 (2P), Zeszutek 10 (2P), Gdula 7 (P, pd), Plichta D. 6 (3pd), Płonka 5 (P).
Polska v Nederland Sevens Academies (Holandia) 60:0
Punkty: Plichta D. 18 (2P, 4pd), Matyjak 15 (3P), Bosiacki 10 (2P), Lament 5 (P), Trybus 5 (P), Zeszutek 5 (P), Charlat 2 (pd).
Kolejność: 1.Polska; 2.Steeden Tornado 7s; 3.Nederland Sevens Academies
 
Półfinał Heineken Boot
Polska v Castricum (Holandia) 36:14
Punkty: Zeszutek 10 (2P), Bosiacki 5 (P), Charlat 5 (P), Lament 5 (P), Szcepański 5 (P), Plichta D. 4 (2pd), Gdula 2 (pd).
 
Finał Heineken Boot
Polska v Rah Rah Roosters (International) 26:0
Punkty: Matyjak 10 (2P), Lament 5 (P), Szczepański 5 (P), Gdula 4 (2pd), Plichta D. 2 (pd).
 
Bilans reprezentacji: 5 zwycięstw, 2 porażki; punkty 244:71; przyłożenia 40:11
Punkty zdobywali: 
Plichta Dawid - 36 (2P, 13pd)
Gdula Daniel - 27 (3P, 6pd)
Lament Mateusz - 27 (5P, pd)
Matyjak Mateusz - 25 (5P)
Szczepański Grzegorz - 25 (5P)
Charlat Andrzej - 22 (4P, pd)
Pogorzelski Krystian - 20 (4P)
Bosiacki Robert 15 (35)
Panasiuk Maciej 12 (2P, pd)
Płonka Marek Jr. - 5 (P)
Trybus Daniel - 5 (P)
 
Polska: Bosiacki Robert, Charlat Andrzej, Gdula Daniel, Lament Mateusz, Matyjak Mateusz, Panasiuk Maciej, Plichta Dawid, Plichta Mateusz, Płonka Marek, Pogorzelski Krystian, Reksulak Patryk, Szcepański Grzegorz, Trybus Daniel, Zeszutek Piotr.
 
Andrzej Kozak
 
Częstochowa: Zaproszenie na III Nocny Turniej U20: Konsultacja i mecze na Ukrainie

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.775.159 liczba odwiedzin od
01.01.2014