POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

7: Powołania na turniej na Litwie20.02.2018

Lista zawodników powołanych do męskiej reprezentacji Rugby 7 na turniej w Mariampolu (Litwa). 

Termin: 24-25 lutego 2018 r.
Zbiórka: Do godziny 9:30 (wyjazd o godzinie 10:00) parking przy Dworcu Wschodnim (PKP),  ul. Kijowska, Warszawa
Powrót do Warszawy 25.02.2018 r. około godziny 21:30. 
Ważne: Sprzęt sportowy do gry na sztucznym boisku – hala. 
Potwierdzenie: Do środy 21 lutego – Andrzej Kozak - 507676924, andrzejkozak@poczta.onet.pl
 
Powołani zawodnicy:
01. Bracik Miłosz – Lechia Gdańsk               
02. Grabowski Maciej – Budowlani Lublin            
03. Kacprzak Maciej – Skra Warszawa   
04. Kamiński Jakub – Budowlani Lublin           
05. Korusiewicz Arkadiusz – Juvenia Kraków
06. Kubalewski Bartosz – Posnania Poznań/Budowlani Łódź SA
07. Matusewicz Maciej – Skra Warszawa
08. Matysiak Kamil – Skra Warszawa               
09. Musur Michał – Budowlani Lublin               
10. Pogorzelski Krystian – Budowlani Łódź SA           
11. Popławski Miłosz – Lechia Gdańsk               
12. Popek Patryk – Tytan Gniezno                
13. Pustkowski Bartosz – Budowlani Łódź KS
14. Sawicki Adam – Budowlani Łódź KS           
15. Szczepaniak Kamil – Budowlani Łódź KS           
16. Tarnawski Dawid – Budowlani Łódź KS
17. Trybus Daniel – Posnania Poznań/Pogoń Siedlce
18. Wiśniewski Kacper – Budowlani Lublin
19. Bosiacki Robert - Tytan Gniezno/Budowlani Łódź SA
 
Sztab:
Kozak Andrzej – trener
Witczak Grzegorz – kierownik
Pogorzelec Wojciech – fizjo/trener przygotowania motorycznego
Stempel Paweł – trener LA  
Jasiński Jacek –  trener stażysta
Nowosz Łukasz – trener stażysta
 
Andrzej Kozak

KNK7: Powołania na IV konsultację do Gdańska Ekstraliga: Kalendarz i Regulamin
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Portugalia Polska

Rugby Europe Trophy
Lisbona, 16.02.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11