POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 160

8.459.409 liczba odwiedzin od
01.01.2014

7: Powołania na konsultację i Dubai 7's08.11.2016

 
W dniach 2-3 grudnia br. reprezentacja Polski seniorów w Rugby 7 zagra w renomowanym turnieju Dubai Rugby Sevens 2016 w Emiratach Arabskich. Zgrupowanie przed turniejem odbędzie się w kompleksie „Hala Piłkarska” na warszawskim Bemowie, ul. Księcia Bolesława 1/3. 
Ilość uczestników: 20 zawodników + 4 osoby (sztab szkoleniowy).
Na turniej poleci 12 zawodników.
 
Plan konsultacji:
25 listopada - przyjazd (wieczorem)
20:30 - kolacja
21:00 - sala konferencyjna
26-29 listopada - wg poniższego planu
06:00 - 07:30 - trening
08:00 - śniadanie
10:30 - sala konferencyjna
11:00 - 12:30 - trening
13:30 - obiad
17:00 - sala konferencyjna
17:30 - 19:00 - trening
20:00 - kolacja
21:00 - 22:00 - sala konferencyjna
30 listopada - śniadanie i wyjazd
 
Każdy z uczestników akcji musi posiadać ważny paszport!!!
 
Proszę zawodników powołanych o potwierdzenie swojego stawiennictwa na akcji do 18 listopada br. drogą elektroniczną na adres andrzejkozak@poczta.onet.pl; lub telefonicznie na numer 507-676-924
 
Brak potwierdzenia oznacza rezygnację z udziału w akcji!!!
 
Powołani zawodnicy:
01. Antoszczuk Paweł - Pogoń Siedlce
02. Bosiacki Robert - Tytan Gniezno/Budowlani Łódź SA
03. Bracik Kewin - Lechia Gdańsk 
04. Ćwieka Patryk - Budowlani Lublin
05. Dziok Oskar - Wataha RC Zielona Góra
06. Gdula Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce
07. Hodura Sławosz - Ogniwo Sopot
08. Janeczko Rafał - Lechia Gdańsk
09. Karpiński Piotr II - Budowlani Łódź SA 
10. Kubalewski Bartosz - Budowlani Łódź SA 
11. Lament Mateusz - Pogoń Siedlce
12. Piotrowicz Wojciech - Ogniwo Sopot
13. Plichta Dawid - Budowlani Łódź SA
14. Plichta Mateusz - Ogniwo Sopot
15. Pogorzelski Krystian - Budowlani Łódź SA
16. Przychocki Marek - Ogniwo Sopot
17. Rakowski Radosław - Arka Gdynia
18. Reksulak Patryk - Budowlani Łódź SA
19. Stempel Paweł - Pogoń Siedlce
20. Szczepański Grzegorz - Ogniwo Sopot
 
Zawodnicy rezerwowi:
01. Bryński Dominik - KS Rugby Ruda Śląska 
02. Krześniak Marcin - Orkan Sochaczew
03. Matyjak Mateusz - Budowlani Łódź SA 
04. Mirosz Michał - Budowlani Łódź SA
05. Mrowca Mateusz - Ogniwo Sopot 
06. Trybus Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce
07. Wójtowicz Robert - Lechia Gdańsk
 
Andrzej Kozak
 
Irlandczycy czekali na to całe życie! Alibaba i jego milion rugbystów!

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 9% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 8%

Wszystkich głosów 160

8.459.409 liczba odwiedzin od
01.01.2014