POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 104

10.325.443 liczba odwiedzin od
01.01.2014

7: Powołania na konsultację i Dubai 7's08.11.2016

 
W dniach 2-3 grudnia br. reprezentacja Polski seniorów w Rugby 7 zagra w renomowanym turnieju Dubai Rugby Sevens 2016 w Emiratach Arabskich. Zgrupowanie przed turniejem odbędzie się w kompleksie „Hala Piłkarska” na warszawskim Bemowie, ul. Księcia Bolesława 1/3. 
Ilość uczestników: 20 zawodników + 4 osoby (sztab szkoleniowy).
Na turniej poleci 12 zawodników.
 
Plan konsultacji:
25 listopada - przyjazd (wieczorem)
20:30 - kolacja
21:00 - sala konferencyjna
26-29 listopada - wg poniższego planu
06:00 - 07:30 - trening
08:00 - śniadanie
10:30 - sala konferencyjna
11:00 - 12:30 - trening
13:30 - obiad
17:00 - sala konferencyjna
17:30 - 19:00 - trening
20:00 - kolacja
21:00 - 22:00 - sala konferencyjna
30 listopada - śniadanie i wyjazd
 
Każdy z uczestników akcji musi posiadać ważny paszport!!!
 
Proszę zawodników powołanych o potwierdzenie swojego stawiennictwa na akcji do 18 listopada br. drogą elektroniczną na adres andrzejkozak@poczta.onet.pl; lub telefonicznie na numer 507-676-924
 
Brak potwierdzenia oznacza rezygnację z udziału w akcji!!!
 
Powołani zawodnicy:
01. Antoszczuk Paweł - Pogoń Siedlce
02. Bosiacki Robert - Tytan Gniezno/Budowlani Łódź SA
03. Bracik Kewin - Lechia Gdańsk 
04. Ćwieka Patryk - Budowlani Lublin
05. Dziok Oskar - Wataha RC Zielona Góra
06. Gdula Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce
07. Hodura Sławosz - Ogniwo Sopot
08. Janeczko Rafał - Lechia Gdańsk
09. Karpiński Piotr II - Budowlani Łódź SA 
10. Kubalewski Bartosz - Budowlani Łódź SA 
11. Lament Mateusz - Pogoń Siedlce
12. Piotrowicz Wojciech - Ogniwo Sopot
13. Plichta Dawid - Budowlani Łódź SA
14. Plichta Mateusz - Ogniwo Sopot
15. Pogorzelski Krystian - Budowlani Łódź SA
16. Przychocki Marek - Ogniwo Sopot
17. Rakowski Radosław - Arka Gdynia
18. Reksulak Patryk - Budowlani Łódź SA
19. Stempel Paweł - Pogoń Siedlce
20. Szczepański Grzegorz - Ogniwo Sopot
 
Zawodnicy rezerwowi:
01. Bryński Dominik - KS Rugby Ruda Śląska 
02. Krześniak Marcin - Orkan Sochaczew
03. Matyjak Mateusz - Budowlani Łódź SA 
04. Mirosz Michał - Budowlani Łódź SA
05. Mrowca Mateusz - Ogniwo Sopot 
06. Trybus Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce
07. Wójtowicz Robert - Lechia Gdańsk
 
Andrzej Kozak
 
Irlandczycy czekali na to całe życie! Alibaba i jego milion rugbystów!

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 30
2 Budowlani Łódź SA 7 27
3 MKS Ogniwo Sopot 7 24
4 RC Lechia Gdańsk 7 14
5 KS Budowlani Lublin 7 4
6 RC Orkan Sochaczew 7 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 4 15
3 RzKS Juvenia Kraków 4 10
2 RC Arka Gdynia 4 10
4 KS Budowlani Łódź 4 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 70% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 10% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 104

10.325.443 liczba odwiedzin od
01.01.2014