POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.576.686 liczba odwiedzin od
01.01.2014

7: Powołania na konsultację i Dubai 7's08.11.2016

 
W dniach 2-3 grudnia br. reprezentacja Polski seniorów w Rugby 7 zagra w renomowanym turnieju Dubai Rugby Sevens 2016 w Emiratach Arabskich. Zgrupowanie przed turniejem odbędzie się w kompleksie „Hala Piłkarska” na warszawskim Bemowie, ul. Księcia Bolesława 1/3. 
Ilość uczestników: 20 zawodników + 4 osoby (sztab szkoleniowy).
Na turniej poleci 12 zawodników.
 
Plan konsultacji:
25 listopada - przyjazd (wieczorem)
20:30 - kolacja
21:00 - sala konferencyjna
26-29 listopada - wg poniższego planu
06:00 - 07:30 - trening
08:00 - śniadanie
10:30 - sala konferencyjna
11:00 - 12:30 - trening
13:30 - obiad
17:00 - sala konferencyjna
17:30 - 19:00 - trening
20:00 - kolacja
21:00 - 22:00 - sala konferencyjna
30 listopada - śniadanie i wyjazd
 
Każdy z uczestników akcji musi posiadać ważny paszport!!!
 
Proszę zawodników powołanych o potwierdzenie swojego stawiennictwa na akcji do 18 listopada br. drogą elektroniczną na adres andrzejkozak@poczta.onet.pl; lub telefonicznie na numer 507-676-924
 
Brak potwierdzenia oznacza rezygnację z udziału w akcji!!!
 
Powołani zawodnicy:
01. Antoszczuk Paweł - Pogoń Siedlce
02. Bosiacki Robert - Tytan Gniezno/Budowlani Łódź SA
03. Bracik Kewin - Lechia Gdańsk 
04. Ćwieka Patryk - Budowlani Lublin
05. Dziok Oskar - Wataha RC Zielona Góra
06. Gdula Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce
07. Hodura Sławosz - Ogniwo Sopot
08. Janeczko Rafał - Lechia Gdańsk
09. Karpiński Piotr II - Budowlani Łódź SA 
10. Kubalewski Bartosz - Budowlani Łódź SA 
11. Lament Mateusz - Pogoń Siedlce
12. Piotrowicz Wojciech - Ogniwo Sopot
13. Plichta Dawid - Budowlani Łódź SA
14. Plichta Mateusz - Ogniwo Sopot
15. Pogorzelski Krystian - Budowlani Łódź SA
16. Przychocki Marek - Ogniwo Sopot
17. Rakowski Radosław - Arka Gdynia
18. Reksulak Patryk - Budowlani Łódź SA
19. Stempel Paweł - Pogoń Siedlce
20. Szczepański Grzegorz - Ogniwo Sopot
 
Zawodnicy rezerwowi:
01. Bryński Dominik - KS Rugby Ruda Śląska 
02. Krześniak Marcin - Orkan Sochaczew
03. Matyjak Mateusz - Budowlani Łódź SA 
04. Mirosz Michał - Budowlani Łódź SA
05. Mrowca Mateusz - Ogniwo Sopot 
06. Trybus Daniel - Posnania Poznań/Pogoń Siedlce
07. Wójtowicz Robert - Lechia Gdańsk
 
Andrzej Kozak
 
Irlandczycy czekali na to całe życie! Alibaba i jego milion rugbystów!

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.576.686 liczba odwiedzin od
01.01.2014