POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

7: Powołania na konsultację do Warszawy19.04.2019

 
Konsultacja Męskiej Kadry Rugby 7, Warszawa
 
Termin:  29 kwietnia - 01 maja 2019
Miejsce: Hotel Meksyk, obiekty na AWF, ul. Marymoncka 34, Warszawa
 
Lista powołanych zawodników:
Budowlani Lublin
1. Grabowski Maciej
KS Budowlani Łódź
1. Tarnawski David
Budowlani Łódź SA
1. Plichta Dawid
2. Pogorzelski Krystian
Juvenia Kraków
1. Gola Krzysztof
2. Janeczko Bartłomiej
3. Jurczyński Michał
4. Rapacz Jakub
Ogniwo Sopot
1. Plichta Mateusz
2. Szczepański Grzegorz
Orkan Sochaczew
1. Budnik Jakub
2. Niemiec Adrian
Posnania Poznań/Pogoń Siedlce
1. Gdula Daniel
2. Trybus Daniel
 
Sztab szkoleniowy:
Andrzej Kozak - Trener
Christian Hitt - Trener asystent
Stempel Paweł - Trener LA
Wojciech Pogorzelec - Fizjoterapeuta
Grzegorz Witczak - Kierownik
 
Ważne:
1. Zbiórka zawodników w dniu 29 kwietnia do godz. 18:00
(Hotel Meksyk, obiekty na AWF, ul. Marymoncka 34, Warszawa)
2. Zawodnicy muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną nawierzchnią,
- ubrania: reprezentacyjne (t-shirty, polo, dress, ortalion itp) oraz do treningu,
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby- dokument papierowy,
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży
 
Uwaga!!!
Każdy zawodnik musi obowiązkowo potwierdzić swoją obecność jak i nieobecność do dnia 25 kwietnia br. do godz. 22:00 u trenera (Andrzej Kozak).
 
Harmonogram zgrupowania:
W poniedziałek
Przyjazd wieczorem w piątek do 18:00
Trening - 18:30 - boisko 
Kolacja - 21:00
Nocleg
We wtorek
śniadanie - 7:30
Trening - 10:00 - boisko
Obiad - 12:30
Trening - 15:00 - boisko
Snacks - 16:45
Trening  - 18:00 - boisko
Kolacja - 20:00
Nocleg
W środę
śniadanie - 7:00
Trening - 9:30 - boisko
Snacks - 10:30
Trening - 11:45 - boisko
Snacks - 12:45
Trening - 14:00 - boisko
Obiad - 15:30
Koniec ok 16:00
 
Andrzej Kozak
 
U18: Trwa Regional Camp Development w Miętnem Rozgrywki Dzieci i Młodzieży 14
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Men 2019
Moskwa, 22.06.2019 - 23.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1