7 Grand Prix Series: Moskwa09.06.2015

W Moskwie w dniach 06-07 czerwca rozegrano pierwszy turniej 7 Grand Prix Series, tegoroczne rozgrywki mistrzowskie zostały zamknięte w cyklu trzech turniejów, a więc do rozegrania pozostały imprezy w Lyonie (13-14 czerwca) i Exeter (11-12 lipca). Drużyna, która wygra cykl turniejów awansuje do finału Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, a zespół z miejsca drugiego do Turnieju Interkontynentalnego.

W cyklu turniejów rywalizuje dwanaście zespołów (wg kolejności z zeszłego roku): 1.Francja, 2.Szkocja (wycofała się, a jej miejsce zajęła zdegradowana do Serii A Rumunia), 3.Anglia, 4.Rosja, 5.Hiszpania, 6.Belgia, 7.Walia, 8.Gruzja, 9.Portugalia, 10.Niemcy, 11.Włochy, 12.Litwa. Z tego grona Anglia już wywalczyła miejsce w finale po WSS, a Walia nie jest brana pod uwagę gdyż Wielką Brytanię może reprezentować tylko jeden kraj, był to też powód wycofania się z rozgrywek Szkotów.

Kolejność w grupach:
Grupa A: 1.Francja; 2.Walia; 3.Gruzja; 4.Rumunia.
Grupa B: 1.Portugalia; 2.Anglia; 3.Litwa; 4.Belgia.
Grupa C: 1.Rosja; 2.Niemcy; 3.Hiszpania; 4.Włochy.

Francja v Rosja 40:17

Klasyfikacja: 1.Francja; 2.Rosja; 3.Hiszpania; 4.Anglia; 5.Portugalia; 6.Niemcy; 7.Walia; 8.Litwa; 9.Gruzja; 10.Belgia; 11.Włochy; 12.Rumunia.