POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

7/ 7 U19: Powołania Gniezno i Jarocin, aktualizacja06.11.2015


W dniach 11-14 listopada w Gnieźnie i Jarocinie odbędzie się wspólna konsultacja kadry 7, seniorów i U19. Powołania otrzymują:
 
Michał Węzka, Maciej Panasiuk, Mateusz Lament, Jakub Bobruk, Adam Dudek - Pogoń Siedlce;
Krystian Pogorzelski, Maciej Wilczyński, Marcin Krześniak, Paweł Urbaniak, Marek Grabowski - Budowlani Łódź;
Maciej Matusewicz, Pawel Pasichnyk - Skra Warszawa;
Michał Kępa, Mateusz Popiołek, Jakub Młyńczak, Mateusz Plichta - RC Orkan Sochaczew;
Daniel Gdula, Bartosz Kubalewski, Mateusz Nitschke, Dawid Najdul, Adam Matuszewski, Mateusz Adamski - Posnania Poznań;
Mateusz Zajkowski, Kewin Bracik, Robert Wojtowicz, Paweł Boczulak, Robert Kwiatkowski - Lechia Gdańsk;
Maciej Grabowski - Budowlani Lublin;
Jonasz Buller, Mateusz Mrowca - RK Unisław;
Sławosz  Hodura, Grzegorz Szczepanski - Ogniwo Sopot;
Bartłomiej Sierant - Juvenia Kraków; 
Szymon Sirocki - Arka Gdynia.
 
Plan konsultacji:
Zawodnicy klubów, które grają w turnieju w Gnieźnie 11 listopada - grają w swoich macierzystych drużynach. Pozostali zawodnicy (zbiórka w Gnieźnie, boisko rugby Tytan, 11 listopada o godz. 11.00), rozegrają 3 mecze między sobą, zgodnie z programem minutowym turnieju. Po turnieju wszyscy zawodnicy przejadą do Jarocina - tam odbędą się treningi i rozpocznie się program przygotowania fizycznego do cyklu GPS 2016. Konsultacja ma też na celu wyłonienie szerokiego składu na turniej w Dubaju (wylot 01 grudnia z Warszawy).
Zakończenie konsultacji 14 listopada.
 
Zawodnicy zabierają koszulki meczowe białe i czerwone, polo kadrowe.
 
Krzysztof Folc
 
KNK U19: Powołania na zgrupowanie do Warszawy Półfinałowy turniej GLRT w województwie lubelskim
NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Grand Prix Series Men 2019
Moskwa, 22.06.2019 - 23.06.2019

Tabela Ekstraligi
1 MKS Ogniwo Sopot 9 42
2 Budowlani Łódź SA 9 39
3 MKS Pogoń Siedlce 9 29
4 OKS Skra Warszawa 9 28
5 KS Budowlani Lublin 9 25
6 RC Orkan Sochaczew 9 25
7 RzKS Juvenia Kraków 9 12
8 KS Budowlani Łódź 9 12
9 RC Lechia Gdańsk 9 11
10 RC Arka Gdynia 9 1