POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 77

10.020.519 liczba odwiedzin od
01.01.2014

7/ 7 U19: Powołania Gniezno i Jarocin, aktualizacja06.11.2015


W dniach 11-14 listopada w Gnieźnie i Jarocinie odbędzie się wspólna konsultacja kadry 7, seniorów i U19. Powołania otrzymują:
 
Michał Węzka, Maciej Panasiuk, Mateusz Lament, Jakub Bobruk, Adam Dudek - Pogoń Siedlce;
Krystian Pogorzelski, Maciej Wilczyński, Marcin Krześniak, Paweł Urbaniak, Marek Grabowski - Budowlani Łódź;
Maciej Matusewicz, Pawel Pasichnyk - Skra Warszawa;
Michał Kępa, Mateusz Popiołek, Jakub Młyńczak, Mateusz Plichta - RC Orkan Sochaczew;
Daniel Gdula, Bartosz Kubalewski, Mateusz Nitschke, Dawid Najdul, Adam Matuszewski, Mateusz Adamski - Posnania Poznań;
Mateusz Zajkowski, Kewin Bracik, Robert Wojtowicz, Paweł Boczulak, Robert Kwiatkowski - Lechia Gdańsk;
Maciej Grabowski - Budowlani Lublin;
Jonasz Buller, Mateusz Mrowca - RK Unisław;
Sławosz  Hodura, Grzegorz Szczepanski - Ogniwo Sopot;
Bartłomiej Sierant - Juvenia Kraków; 
Szymon Sirocki - Arka Gdynia.
 
Plan konsultacji:
Zawodnicy klubów, które grają w turnieju w Gnieźnie 11 listopada - grają w swoich macierzystych drużynach. Pozostali zawodnicy (zbiórka w Gnieźnie, boisko rugby Tytan, 11 listopada o godz. 11.00), rozegrają 3 mecze między sobą, zgodnie z programem minutowym turnieju. Po turnieju wszyscy zawodnicy przejadą do Jarocina - tam odbędą się treningi i rozpocznie się program przygotowania fizycznego do cyklu GPS 2016. Konsultacja ma też na celu wyłonienie szerokiego składu na turniej w Dubaju (wylot 01 grudnia z Warszawy).
Zakończenie konsultacji 14 listopada.
 
Zawodnicy zabierają koszulki meczowe białe i czerwone, polo kadrowe.
 
Krzysztof Folc
 
KNK U19: Powołania na zgrupowanie do Warszawy Półfinałowy turniej GLRT w województwie lubelskim

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 75% Powinno zostać 16% Można zlikwidować 5% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 77

10.020.519 liczba odwiedzin od
01.01.2014