POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

7/ 7 U19: Powołania Gniezno i Jarocin, aktualizacja06.11.2015


W dniach 11-14 listopada w Gnieźnie i Jarocinie odbędzie się wspólna konsultacja kadry 7, seniorów i U19. Powołania otrzymują:
 
Michał Węzka, Maciej Panasiuk, Mateusz Lament, Jakub Bobruk, Adam Dudek - Pogoń Siedlce;
Krystian Pogorzelski, Maciej Wilczyński, Marcin Krześniak, Paweł Urbaniak, Marek Grabowski - Budowlani Łódź;
Maciej Matusewicz, Pawel Pasichnyk - Skra Warszawa;
Michał Kępa, Mateusz Popiołek, Jakub Młyńczak, Mateusz Plichta - RC Orkan Sochaczew;
Daniel Gdula, Bartosz Kubalewski, Mateusz Nitschke, Dawid Najdul, Adam Matuszewski, Mateusz Adamski - Posnania Poznań;
Mateusz Zajkowski, Kewin Bracik, Robert Wojtowicz, Paweł Boczulak, Robert Kwiatkowski - Lechia Gdańsk;
Maciej Grabowski - Budowlani Lublin;
Jonasz Buller, Mateusz Mrowca - RK Unisław;
Sławosz  Hodura, Grzegorz Szczepanski - Ogniwo Sopot;
Bartłomiej Sierant - Juvenia Kraków; 
Szymon Sirocki - Arka Gdynia.
 
Plan konsultacji:
Zawodnicy klubów, które grają w turnieju w Gnieźnie 11 listopada - grają w swoich macierzystych drużynach. Pozostali zawodnicy (zbiórka w Gnieźnie, boisko rugby Tytan, 11 listopada o godz. 11.00), rozegrają 3 mecze między sobą, zgodnie z programem minutowym turnieju. Po turnieju wszyscy zawodnicy przejadą do Jarocina - tam odbędą się treningi i rozpocznie się program przygotowania fizycznego do cyklu GPS 2016. Konsultacja ma też na celu wyłonienie szerokiego składu na turniej w Dubaju (wylot 01 grudnia z Warszawy).
Zakończenie konsultacji 14 listopada.
 
Zawodnicy zabierają koszulki meczowe białe i czerwone, polo kadrowe.
 
Krzysztof Folc
 
KNK U19: Powołania na zgrupowanie do Warszawy Półfinałowy turniej GLRT w województwie lubelskim
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Szwajcaria

Rugby Europe Trophy
Łódź, 23.03.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Budowlani Łódź SA 0 0
2 MKS Ogniwo Sopot 0 0
3 MKS Pogoń Siedlce 0 0
4 RC Lechia Gdańsk 0 0
5 RC Orkan Sochaczew 0 0
6 KS Budowlani Lublin 0 0
7 OKS Skra Warszawa 0 0
8 RzKS Juvenia Kraków 0 0
9 RC Arka Gdynia 0 0
10 KS Budowlani Łódź 0 0