POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 72

9.983.767 liczba odwiedzin od
01.01.2014

34 kluby w walce o MPS w rugby 719.08.2014

Zgłoszenia z kilku klubów, które nadeszły w ostatnich dniach do biura Związku nieco poprawiły obraz polskiego rugby siedmioosobowego, ale i tak liczba zespołów zainteresowanych walką o tytuł mistrzowski w olimpijskiej odmianie naszego sportu jest poniżej oczekiwań przewidujących udział w tej rywalizacji około 50 drużyn.

Pozostaje mieć nadzieję, że nowe, jak się wydaje dość przejrzyste zasady wyłaniania najlepszej 7-osobowej drużyny w naszym kraju i możliwość rywalizacji z zespołami Ekstraligi w kolejnych latach przyciągną kolejne drużyny specjalizujące się wyłącznie w tej odmianie gry.

Uwzględniając dotychczasowe zgłoszenia podział na regiony wygląda następująco: 

Południe: 1.RC Częstochowa, 2.Igloo Rugby Ruda Śląska, 3.Czarni w Bytomiu, 4.RC Bielsko-Biała, 5.Budowlani Lublin, 6.AZS Rzeszów, 7.RC Sanok, 8.Biało-Czarni Nowy Sącz, 9.RzKS Juvenia Kraków;
Centrum: 1.
RC Zduńska Wola, 2.Fabrykanci Pabianice, 3.Gentelmens Łódź, 4.BBRC Łódź, 5.RC Orkan Sochaczew, 6.Budowlani SA Łódź, 7.RC Bełchatów, 8.RC Legia Warszawa;
Zachód: 1.Kaskada Szczecin, 2.AZS ZUT Szczecin, 3.Tytan Gniezno, 4.Husar Bolesławiec, 5.Dragons Żmigród, 6.Lokomotywa Wolsztyn, 7.Black Gryffins Świdnica, 8.KS Posnania Poznań, 9.Miedziowi Lubin, 10.Sparta Jarocin; 
Północ: 1.RC
Arka Gdynia, 2.RK Unisław, 3.Szarża Grudziądz, 4.RC Lechia Gdańsk, 5.RC Czarni Pruszcz Gdański, 6.Toruński Klub Rugby, 7.MKS Ogniwo Sopot.

Rugby i zabawa w Piotrowicach Nyskich Zbliża się pojedynek ze Szwecją

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 76% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 72

9.983.767 liczba odwiedzin od
01.01.2014