POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 69

9.967.651 liczba odwiedzin od
01.01.2014

U17/Kadeci - Skład 2017-2018

 
Reprezentacja U16
 
Kadra trenerska:
Choduń Piotr - trener koordynator
 
Zawodnicy:
01. Madej Rafał - Juvenia Kraków
02. Warzecha Paweł - Juvenia Kraków
03. Spórna Jakub - Juvenia Kraków
04. Gąska Sylwester - Budowlani Lublin
05. Gilas Przemysław - Budowlani Lublin
06. Dec Jakub - Budowlani Lublin
07. Litke Krystian - Budowlani Lublin
08. Rogowski Łukasz - Orkan Sochaczew
09. Szwarc Adam - Orkan Sochaczew
10. Wojciech Kryś - Orkan Sochaczew
11. Kocimski Igor - Orkan Sochaczew
12. Gilowski Błażej - Legia Warszawa
13. Skrzydlewski Adrian - Legia Warszawa
14. Mieszko Lech - Legia Warszawa
15. Jarmuszewki Kacper - Legia Warszawa
16. Pątek Igor - Pogoń Siedlce
17. Dmowski Krzysztof - Pogoń Siedlce
18. Zjawiony Mateusz - KS Budowlani Łódź
19. Sikora Piotr - KS Budowlani Łódź
20. Muras Kacper - KS Budowlani Łódź
21. Mieszko Borowski - BBRC Łódż
22. Sakwa Patryk - Lechia Gdańsk
23. Wojnicz Jerzy - Lechia Gdańsk
24. Jopek Jakub - Lechia Gdańsk
25. Wilczuk Wiktor - Ogniwo Sopot
26. Machowina Łukasz - Ogniwo Sopot
27. Mohyła Dominik - Arka Gdynia
28. Białk Mikołaj - Arka Gdynia
 
Rezerwa: 
01. Łukaszyk Łukasz - Orkan Sochaczew
02. Wróbel Kacper - Orkan Sochaczew
03. Zieliński Kamil - Orkan Sochaczew
04. Rychliński Igor - Legia Warszawa
05. Śmietański Igor - Legia Warszawa
06. Połeć Kacper - BBRC Łódż
07. Nowicki Dawid - BBRC Łódż
08. Cisak Jakub - KS Budowlani Łódź
09. Dobros Jacek - KS Budowlani Łódź
10. Nowak Mateusz - KS Budowlani Łódź
11. Siczek Jakub - Budowlani Lublin
12. Panasiewicz Jan - Budowlani Lublin
13. Targoński Paweł - Budowlani Lublin
14. Marzec Łukasz - Budowlani Lublin
15. Kaczmarek Mateusz - Arka Gdynia

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 78% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 3% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 69

9.967.651 liczba odwiedzin od
01.01.2014