POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.774.540 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Turnieje Dzieci i Młodzieży: Rozgrywki


Kolejność końcowa rozegranych w sezonie 2017/2018 Turniejów Dzieci i Młodzieży, których organizatorzy przesłali wyniki do PZR:

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Bolesławiec 10.09.2017
Mini żak: 1.Husar Bolesławiec 1; 2.Sparta Jarocin; 3.Husar Bolesławiec 2; 4.Warriors Nowogrodziec; 5.SP 4 Bolesławiec; 6.SP Szczytnica; 7.SP 2 Bolesławiec; 8.SP 3 Bolesławiec.
Żak: 1.Sparta Jarocin; 2.Wataha Zielona Góra; 3.Husar Bolesławiec.
Młodzik: 1.Husar Bolesławiec; 2.Miedziowi Lubin; 3.Sparta Jarocin.

Turniej Nadziei Olimpijskich, RTDiM - Jarocin 24.09.2017
Mini żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.Husaria Kalisz; 3.RC Częstochowa; 4.SP 5 Poznań; 5.RC Częstochowa II; 6.KS Budowlani Łódź; 7.Nazaretanki Kalisz; 8.BBRC Łódź; 9.Owal Leszno; 10.Sparta Jarocin; 11.KS Budowlani Łódź II.
Żak: 1.Sparta Jarocin; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Częstochowa; 4.Orkan Sochaczew; 5.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.Husar Bolesławiec; 3.KS Budowalni Łódź; 4.BBRC Łódź; 5.Husaria Kalisz; 6.Sparta Jarocin.

Nowa Huta 7’s, RTDiM - Kraków 30.09.2017
Mikrus: 1.NHRK Kraków; 2.RC Gorce Raba Niżna; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz.
Mini żak: 1.UKS Lubień; 2.RK Częstochowa II; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 5.Rugby Ruda Śląska; 6.Nowa Huta Rugby Klub Kraków III; 7. RC Częstochowa I; 8.Biało-Czarni Nowy Sącz II; 9.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II.
Żak: 1.RC Gorce Raba Niżna; 2.Rugby Ruda Śląska; 3.RK Częstochowa; 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 5.Akademia Rugby Hegemon Bytom.
Młodzik: 1.RC Gorce Raba Niżna; 2.MKS Pogoń Siedlce; 3.Akademia Rugby Hegemon Bytom; 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Chojnice 01.10.2017
Mini żak: 1.Arka Gdynia; 2.Tur Chojnice I; 3.Lechia Gdańsk I; 4.Arka Rumia I; 5.SP Nowa Cerkiew; 6.Czarni Pruszcz Gdański II; 7.Ogniwo Sopot I; 8.Arka Rumia III; 9.Arka Rumia II; 10.Tur Chojnice II; 11.Ogniwo Sopot II; 12.Lechia Gdańsk II; 13.Czarni Pruszcz Gdański I.
Żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Czarni Pruszcz Gdański ;4.Lechia Gdańsk; 5.Arka Rumia.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Lublin 07.10.2017
Mini żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.Miejski Klub Rugby Siedlce; 4.KS Budowlani Łódź I; 5.KS Budowlani Łódź II;.
Żak: 1.Budowlani Lublin; 2.KS Budowlani Łódź; 3.UKS Strzała/Pogoń Siedlce; 4.Orkan Sochaczew.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Pogoń Siedlce; 4.Budowlani Lublin.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży im. Waldemara Zajczonko - Sopot 15.10.2017
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Tur Chojnice I; 3.Lechia Gdańsk; 4.Ogniwo Sopot I; 5.Arka Rumia I; 6.Arka Gdynia II; 7.Ogniwo Sopot II; 8.Arka Rumia III; 9.Tur Chojnice II; 10.Arka Rumia II; 11.Czarni Pruszcz Gdański II; 12.Czarni Pruszcz Gdański I.
Żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Czarni Pruszcz Gdański; 4.Lechia Gdańsk; 5. Arka Rumia (drużyna nieklasyfikowana).
Młodzik: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Czarni Pruszcz Gdański (drużyna nieklasyfikowana).
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Łódź 15.10.2017
Mini żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.Rugby Ruda Śląska; 4.RC Częstochowa II; 5.RC Częstochowa I; 6.Husaria Kalisz; 7.AZS Warszawa; 8.KS Budowlani Łódź II; 9.KS Budowlani Łódź; 10.Miejski Klub Rugby Siedlce; 11.BBRC Łódź; 12.BBRC Łódź II.
Żak: 1.Budowlani Lublin; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Sparta Jarocin; 4.Rugby Ruda Śląska; 5.Orkan Sochaczew; 6.RC Częstochowa; 7.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew;  3.BBRC Łódź; 4.Miedziowi Lubin; 5.Husaria Kalisz; 6.Budowlani Lublin.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdynia 22.10.2017
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Arka Rumia I; 3.UKS Czeczewo I; 4.TUR Chojnice I; 5.Ogniwo Sopot I; 6.TUR Chojnice II; 7.Lechia Gdańsk; 8.RC Arka Rumia II; 9.Arka Rumia III; 10.Czarni Pruszcz Gdański II; 11.Arka Gdynia II; 12.UKS Czeczewo II; 13.Ogniwo Sopot II; 14.Arka Gdynia III; 15.Czarni Pruszcz Gdański I.
Żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Czarni Pruszcz Gdański; 5.Arka Rumia (nieklasyfikowana).
 
X Turniej Krakowskiego Obwarzanka, RTDiM - Kraków 22.10.2017
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 4.RC Częstochowa; 5.KS Budowlani Łódź; 6.Czarni Bytom; 7.RC Częstochowa II; 8.SP 17 Nowy Sącz; 9.Rugby Ruda Śląska; 10.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 11.Nowa Huta Rugby Klub Kraków III; 12.Juvenia Kraków.
Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Rugby Ruda Śląska; 4.Hegemon Akademia Rugby; 5.RC Częstochowa; 6.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Gorce Raba Niżna; 3.Hegemon Akademia Rugby.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Ścinawa k. Lubina 22.10.2017
Mini żak: 1.Wataha Zielona Góra; 2.Husar Bolesławiec; 3.Warriors Nowogrodziec.
Żak: 1.Miedziowi Lubin; 2.Husar Bolesławiec; 3.Wataha Zielona Góra; 4.Warriors Nowogrodziec.
Młodzik: 1.Husar Bolesławiec; 2.Miedziowi Lubin; 3.Warriors Nowogrodziec; 4.Barbarians Nowogrodziec (nieklasyfikowana).

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Raba Niżna 29.10.2017
Mini żak: 1.Biało-Czarni Nowy Sącz; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 3.BBRC Łódź; 4.Rugby Ruda Śląska; 5.RC Częstochowa I; 6.SP17 Nowy Sącz; 7.RC Częstochowa II; 8. Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 9.RC Gorce Raba Niżna.
Żak: 1.RC Gorce Raba Niżna; 2.Hegemon Akademia Rugby; 3.Rugby Ruda Śląska; 4.RC Częstochowa; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.RC Gorce Raba Niżna; 2.Pogoń Siedlce; 3.BBRC Łódź; 4.Hegemon Akademia Rugby.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Rumia 29.10.2017
Mini żak: 1.Tur Chojnice I; 2.Arka Gdynia I; 3.Arka Rumia I; 4.Lechia Gdańsk I; 5.Tur Chojnice II; 6.Arka Rumia II; 7.Ogniwo Sopot II; 8.Czarni Pruszcz Gdański; 9.Lechia Gdańsk II; 10.Arka Gdynia III; 11.Arka Gdynia II; 12.Ogniwo Sopot I; 13.Arka Rumia III.
Żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Czarni Pruszcz Gdański.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Czarni Pruszcz Gdański/Arka Rumia (nieklasyfikowana).
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Nowy Sącz 04.11.2017
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.Bajtle I Ruda Śląska; 4.Nowa Huta Rugby Klub I Kraków; 5.SP17 Nowy Sącz; 6. Nowa Huta Rugby Klub II Kraków; 7.Bajtle II Ruda Śląska; 8.Nowa Huta Rugby Klub III Kraków.
Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Bajtle Ruda Śląska; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sopot 05.11.2017
Mini żak: 1.Tur I Chojnice; 2.Arka I Gdynia; 3.Ogniwo III Sopot; 4.Lechia I Gdańsk; 5.Arka II Rumia; 6.Czarni I Pruszcz Gdański; 7.Arka I Rumia; 8.Arka III Gdynia; 9.Tur II Chojnice; 10.Ogniwo I Sopot; 11.Ogniwo II Sopot; 12.Arka II Gdynia; 13.Arka II Rumia; 14.Czarni II Pruszcz Gdański; 15.Lechia II Gdańsk.
Żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Czarni Pruszcz Gdański.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Czarni Pruszcz Gdański./Arka Rumia (nieklasyfikowana).

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Kalisz 12.04.2018
Mini żak: 1.RC Częstochowa B; 2.SP5 Poznań; 3.KR Husaria Kalisz; 4.KS Budowlani Łódź A; 5.Miedziowi Lubin; 6.Sparta Jarocin; 7.RC Częstochowa A; 8.Posnania Poznań; 9.KS Budowlani Łódź B.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Sparta Jarocin; 3.KR Husaria Kalisz; 4.KS Posnania Poznań; 5.RC Częstochowa.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.KR Husaria Kalisz; 3.Miedziowi Lubin; 4.Tytan Gniezno.
 
XI Memoriał im. Mirosława Wojtani, RTDiM - Łódź 28.04.2018
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Orkan Sochaczew; 3.KS Budowlani Łódź I; 4.KR Husaria Kalisz; 5.Bajtle Rugby Ruda Śląska; 6.SP 5 Poznań; 7.RC Częstochowa I; 8.Sparta Jarocin; 9.Budowlani Lublin; 10.RC Częstochowa II; 11.AZS AWF Warszawa; 12.Arka Gdynia II; 13.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 14.Miejski Klub Rugby Siedlce; 15.Miedziowi Lubin; 16.BBRC Łódź; 17.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 18.KS Budowlani Łódź II.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.KS Budowlani Lublin; 3.Bajtle Rugby Ruda Śląska; 4.AZS AWF Warszawa; 5.Arka Gdynia; 6.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 7.RC Częstochowa; 8.RC Orkan Sochaczew; 9.BBRC Łódź; 10.Miedziowi Lubin.
Młodzik: 1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Budowlani Lublin; 4.Arka Gdynia; 5.KR Husaria Kalisz; 6.Miedziowi Lubin; 7.BBRC Łódź.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Lublin 13.05.2018
Mini żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.Orkan II Sochaczew; 4.KS Budowlani Łódź; 5.Miejski Klub Rugby Siedlce; 6.Budowlani II Lublin; 7.AZS AWF Warszawa; 8.UKS 23 Ruch Lublin.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Budowlani Lublin; 3.Orkan Sochaczew; 4.AZS AWF Warszawa/Miejski Klub Rugby Siedlce (nieklasyfikowany).
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Budowlani Lublin.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdynia 13.05.2018
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Arka Gdynia II; 3.Ogniwo Sopot; 4.Arka Rumia III; 5.RK Unisław; 6.Arka Gdynia III; 7.Lechia Gdańsk; 8.Arka Rumia I; 9.Arka Rumia II; 10.Czarni Pruszcz Gdański II; 11.Czarni Pruszcz Gdański I.
Żak: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Ogniwo Sopot; 4.Czarni Pruszcz Gdański; 5.RC Arka Rumia (nieklasyfikowana).
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Ogniwo Sopot.

Puchar Wielkopolski, RTDiM - Jarocin 20.05.2018
Mini żak: 1.KS Rugby Ruda Śląska; 2.SP 5 Poznań; 3.RCC Częstochowa; 4.Wataha RC Zielona Góra; 5.KR Husaria Kalisz; 6.MKS Ogniwo Sopot; 7.RK Sparta Jarocin; 8.KS Husar Bolesławiec.
Żak: 1.MKS Ogniwo Sopot; 2.KS Rugby Ruda Śląska; 3.Wataha RK Zielona Góra; 4.RK Sparta Jarocin; 5.RCC Częstochowa.
Młodzik: 1.KS Husar Bolesławiec; 2.KR Husaria Kalisz; 3.RK Sparta Jarocin; 4.Miedziowi Lubin.

V Śląski Turniej Bajtli, RTDiM - Ruda Śląska 26.05.2018
Mikrus: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.KS Bajtle Rugby Ruda Śląska.
Mini żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.KS Bajtle Rugby Ruda Śląska; 4.Biało-Czarni Nowy Sącz; 5.Sparta Jarocin; 6.SP20 Nowy Sącz.
Żak: 1.KS Bajtle Rugby Ruda Śląska; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Hegemon Bytom; 4. Orkan Sochaczew.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.KS Rugby Ruda Śląska.

Dzień Dziecka z Rugby, RTDiM - Nowy Sącz 02.06.2018
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Bajtle I Ruda Śląska; 3.SP I 20 Nowy Sącz; 4.SP II 20 Nowy Sącz; 5.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6.Bajtle II Ruda Śląska.
Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Bajtle Ruda Śląska; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 4.Biało-Czarni Nowy Sącz.
 
RTDiM im. Henryka Kurowskiego - Sopot 02.06.2018
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Czeczewo; 3.Arka Rumia I; 4.Unisław; 5.Ogniwo Sopot II; 6.Ogniwo Sopot I; 7.Arka Gdynia I; 8.Arka Rumia II; 9.Arka Rumia II; 10.Lechia Gdańsk.
Żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Arka Rumia (nieklasyfikowana).
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Ścinawa 03.06.2018
Mini żak: 1.Miedziowi Lubin; 2.Wataha Zielona Góra; 3.Husar Bolesławiec.
Żak: 1.Sparta Jarocin; 2.Wataha Zielona Góra; 3.Husar Bolesławiec.
Młodzik: 1.Husar Bolesławiec; 2.Sparta Jarocin; 3.Miedziowi Lubin.
 
Bawmy się z Rugby, RTDiM - Łódź 03.06.2018
Mini żak: 1.Orkan Sochaczew I; 2.KS Budowlani Łódź I; 3.RC Częstochowa II; 4.AZS AWF Warszawa; 5.KS Budowlani Łódź II; 6.BBRC Łódź; 7.Orkan Sochaczew II; 8.RC Częstochowa I.
Żak: 1.KS Budowlani Łódź; 2.BBRC Łódź; 3.Orkan Sochaczew; 4.RC Częstochowa.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.BBRC Łódź.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Kraków 09.06.2018
Mikrus: 1.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.Szkoła Podstawowa nr 37 (NHRK Kraków); 4.Szkoła Podstawowa w Prusach (NHRK Kraków).
Mini żak: 1.Biało-Czarni Nowy Sącz; 2.Rugby Club Częstochowa I; 3.Gorce Raba Niżna; 4.Koliber Sosnowiec; 5.Rugby Club Częstochowa II; 6.Szkoła Podstawowa nr 20 Nowy Sącz; 7.Rugby Club Częstochowa III; 8.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 9.Juvenia Kraków; 10.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II.
Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3.Akademia Rugby Hegemon Bytom; 4.Rugby Club Częstochowa; 5.Koliber Sosnowiec.
Młodzik: 1.Akademia Rugby Hegemon Bytom; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
 

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.774.540 liczba odwiedzin od
01.01.2014