banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

Turnieje Dzieci i Młodzieży: Rozgrywki


Kolejność końcowa rozegranych w sezonie 2019/2020 Turniejów Dzieci i Młodzieży, których organizatorzy przesłali zgłoszenia, a następnie wyniki do PZR:

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Bolesławiec 01.06.2019
Mini żak: 1. GSZS Nowogrodziec; 2. Husar Bolesławiec; 3. Miedziowi Lubin; 4. LTS Leśna; 5. SP 2 Bolesławiec.
Żak: 1. Husar Bolesławiec; 2. Miedziowi Lubin; 3. GSZS Nowogrodziec.
Młodzik: 1. Miedziowi Lubin; 2. Husar Bolesławiec; 3. GSZS Nowogrodziec.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Łódź 21.09.2019
Mini żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. RC Częstochowa; 3. Rugby Ruda Śląska; 4. Orkan Sochaczew; 5. Budowlani Lublin.
Żak: 1. Budowlani Lublin; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Rugby Ruda Śląska; 4. Orkan Sochaczew; 5. RC Częstochowa.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Orkan Sochaczew; 3. Budowlani Lublin; 4. Rugby Ruda Śląska; 5. BBRC Łódź.

Polish Talent Cup, RTDiM - Jarocin 22.09.2019
Mini żak: 1. Posnania Poznań; 2. AZS AWF Warszawa; 3. RC Skierniewice; 4. Sparta Jarocin; 5. Husaria Kalisz; 6. RC Skierniewice II; 7. Miedziowi Lubin.
Żak: 1. Husar Bolesławiec; 2. Sparta Jarocin; 3. RC Skierniewice; 4. Posnania Poznań.
Młodzik: 1. Miedziowi Lubin; 2. AZS AWF Warszawa; 3. Sparta Jarocin.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdańsk 29-30.09.2019
Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Gdynia; 4. Arka Rumia; 5. RT Purda.
Młodzik: 1. Ogniwo Sopot; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Częstochowa 05.10.2019
Mini żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Posnania Poznań; 3. AR Hegemon Bytom;  4. Rugby Ruda Śląska; 5. RC Częstochowa; 6. RC Skierniewice.
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Juvenia Kraków; 3. Rugby Ruda Śląska; 4. RC Skierniewice; 5. RC Częstochowa.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Rugby Ruda Śląska; 3. RC Częstochowa.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 05.10.2019
Mini żak: 1. AZS AWF Warszawa 1; 2. BBRC Łódź; 3. AZS AWF Warszawa 2.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Rugby Białystok; 3. AZS AWF Warszawa.
Młodzik: 1. Ogniwo Sopot; 2. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3. AZS AWF Warszawa, 4. BBRC Łódź.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Rumia 12.10.2019

Mini żak: 1. Arka Rumia; 2. Arka Gdynia; 3. Ogniwo Sopot; 4. Lechia Gdańsk.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk; 4. Arka Rumia; 5. RK Unisław.
Młodzik: 1. Arka Gdynia; 2. Ogniwo Sopot; 3. Lechia Gdańsk.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Lublin 12.10.2019
Mini żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Budowlani Lublin; 3. AZS AWF Warszawa; 4. Orkan Sochaczew; 5. LZS Piekiełko Przykwa.
Żak: 1. Budowlani Lublin; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Orkan Sochaczew; 4. LZS Piekiełko Przykwa; 5. Miejski Klub Rugby Siedlce.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Orkan Sochaczew; 3. Budowlani Lublin.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Kraków 13.10.2019
Mini żak: 1. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 2. Rugby Ruda Śląska; 3. Juvenia Kraków; 4. AR Hegemon Bytom; 5. RC Częstochowa.
Żak: 1. Rugby Ruda Śląska; 2. Juvenia Kraków; 3. Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Młodzik: 1. Juvenia Kraków; 2. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 3. Rugby Ruda Śląska; 4. RC Częstochowa.

Memoriał im. Waldemara Zajczonko, RTDiM - Sopot 20.10.2019
Mini żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Rumia; 3. Ogniwo Sopot; 4. Lechia Gdańsk II.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. RK Unisław; 4. Arka Rumia.
Młodzik: 1. Ogniwo Sopot; 2. Arka Rumia; 3. Lechia Gdańsk.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Bolesławiec 20.10.2019
Mini żak: 1. Husar Bolesławiec; 2. Sparta Jarocin; 3. Miedziowi Lubin.
Żak: 1. Husar Bolesławiec; 2. Sparta Jarocin; 3. Miedziowi Lubin.
Młodzik: 1. Miedziowi Lubin; 2. Husar Bolesławiec; 3. Sparta Jarocin.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 20.10.2019
Mini żak: 1. Arka Gdynia; 2. Budowlani Lublin; 3. RC Skierniewice; 4. AZS AWF Warszawa; 5. Orkan Sochaczew; 6. Miejski Klub Rugby Siedlce
Żak: 1. Budowlani Lublin; 2. Arka Gdynia; 3. Orkan Sochaczew; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce; 5. Rugby Białystok; 6. AZS AWF Warszawa.
Młodzik: 1. Orkan Sochaczew; 2. Budowlani Lublin; 3. AZS AWF Warszawa; 4. Pogoń Siedlce; 5. Arka Gdynia.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdynia 03.11.2019
Mini żak: 1. Arka Gdynia; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia; 4. Ogniwo Sopot.

Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Ogniwo Sopot; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Siedlce 10.11.2019
Mini żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. Budowlani Lublin; 3. Pogoń Siedlce; 4. Orkan Sochaczew. 
Żak: 1. Orkan Sochaczew; 2. Budowlani Lublin; 3. Miejski Klub Rugby Siedlce; 4. Pogoń Siedlce. 
Młodzik: 1. Orkan Sochaczew; 2. Budowlani Lublin; 3. Pogoń Siedlce.
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Skra Warszawa Orkan Sochaczew

Transmisja z meczu Ekstraligi
Warszawa, 17.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 RzKS Juvenia Kraków 7 25
3 MKS Ogniwo Sopot 7 25
4 Pogoń Awenta Siedlce 7 25
5 RC Lechia Gdańsk 7 16
6 OKS Skra Warszawa 7 16
7 RC Orkan Sochaczew 7 13
8 RC Arka Gdynia 7 1
9 KS Budowlani Lublin 7 0