POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 119

10.587.391 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet 2018/2019

Mistrzostwa Polski w sezonie 2018/2019 są rozgrywane systemem turniejowym z udziałem zespołów Ekstraligi, I Ligi i II ligi w każdym turnieju. Cztery turnieje zostały rozegrane jesienią 2018 (Gietrzwałd, Gdańsk, Warszawa, Ruda Śląska), cztery kolejne zostaną rozegrane wiosną 2019.

I Turniej, Gietrzwałd 15.09.2018
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 9 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 8 pkt.; 3. Juvenia Kraków 7 pkt.; 4. RC Legia Warszawa 6 pkt.; 5. Miedziowe Lubin 5 pkt.; 6. Diablice Ruda Śląska 4 pkt.; 7. AZS AWF Warszawa 3 pkt.; 8. KS Rugby Gierzwałd 2 pkt.; 9. Tygrysice RC Orkan Sochaczew 1 pkt.

II Turniej, Gdańsk 22.09.2018
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 9 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 8 pkt.; 3. Juvenia Kraków 7 pkt.; 4. Miedziowe Lubin 6 pkt.; 5. RC Legia Warszawa 5 pkt.; 6. AZS AWF Warszawa 4 pkt.; 7. Diablice Ruda Śląska 3 pkt.; 8. KS Rugby Gierzwałd 2 pkt.; 9. Vilniaus Regbio Akademija NK.

III Turniej, Warszawa 06.10.2018
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 9 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 8 pkt.; 3. Juvenia Kraków 7 pkt.; 4. RC Legia Warszawa 6 pkt.; 5. Diablice Ruda Śląska 5 pkt.; 6. AZS AWF Warszawa 4 pkt.; 7. Miedziowe Lubin 3 pkt.; 8. KS Rugby Gierzwałd 2 pkt.; 9. Tygrysice RC Orkan Sochaczew 1 pkt.

IV Turniej, Ruda Śląska 20.10.2018
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 8 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 7 pkt.; 3. Juvenia Kraków 6 pkt.; 4. Diablice Ruda Śląska 5 pkt.; 5. AZS AWF Warszawa 4 pkt.; 6. RC Legia Warszawa 3 pkt.; 7. Miedziowe Lubin 2 pkt.; 8. KS Rugby Gierzwałd 1 pkt.

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Polska Litwa

Rugby Europe Trophy
Łódź, 03.11.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 119

10.587.391 liczba odwiedzin od
01.01.2014