POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 160

8.459.508 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Turnieje Dzieci i Młodzieży: Rozgrywki


Kolejność końcowa rozegranych w sezonie 2017/2018 Turniejów Dzieci i Młodzieży, których organizatorzy przesłali wyniki do PZR:

Turniej Nadziei Olimpijskich, RTDiM - Jarocin 24.09.2017
Mini żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.Husaria Kalisz; 3.RC Częstochowa; 4.SP 5 Poznań; 5.RC Częstochowa II; 6.KS Budowlani Łódź; 7.Nazaretanki Kalisz; 8.BBRC Łódź; 9.Owal Leszno; 10.Sparta Jarocin; 11.KS Budowlani Łódź II.
Żak: 1.Sparta Jarocin; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Częstochowa; 4.Orkan Sochaczew; 5.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.Husar Bolesławiec; 3.KS Budowalni Łódź; 4.BBRC Łódź; 5.Husaria Kalisz; 6.Sparta Jarocin.

Nowa Huta 7’s, RTDiM - Kraków 30.09.2017
Mikrus: 1.NHRK Kraków; 2.RC Gorce Raba Niżna; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz.
Mini żak: 1.UKS Lubień; 2.RK Częstochowa II; 3.Biało-Czarni Nowy Sącz; 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 5.Rugby Ruda Śląska; 6.Nowa Huta Rugby Klub Kraków III; 7. RC Częstochowa I; 8.Biało-Czarni Nowy Sącz II; 9.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II.
Żak: 1.RC Gorce Raba Niżna; 2.Rugby Ruda Śląska; 3.RK Częstochowa; 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 5.Akademia Rugby Hegemon Bytom.
Młodzik: 1.RC Gorce Raba Niżna; 2.MKS Pogoń Siedlce; 3.Akademia Rugby Hegemon Bytom; 4.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Chojnice 01.10.2017
Mini żak: 1.Arka Gdynia; 2.Tur Chojnice I; 3.Lechia Gdańsk I; 4.Arka Rumia I; 5.SP Nowa Cerkiew; 6.Czarni Pruszcz Gdański II; 7.Ogniwo Sopot I; 8.Arka Rumia III; 9.Arka Rumia II; 10.Tur Chojnice II; 11.Ogniwo Sopot II; 12.Lechia Gdańsk II; 13.Czarni Pruszcz Gdański I.
Żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Czarni Pruszcz Gdański ;4.Lechia Gdańsk; 5.Arka Rumia.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Lublin 07.10.2017
Mini żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.Miejski Klub Rugby Siedlce; 4.KS Budowlani Łódź I; 5.KS Budowlani Łódź II;.
Żak: 1.Budowlani Lublin; 2.KS Budowlani Łódź; 3.UKS Strzała/Pogoń Siedlce; 4.Orkan Sochaczew.
Młodzik: 1.Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Pogoń Siedlce; 4.Budowlani Lublin.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży im. Waldemara Zajczonko - Sopot 15.10.2017
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Tur Chojnice I; 3.Lechia Gdańsk; 4.Ogniwo Sopot I; 5.Arka Rumia I; 6.Arka Gdynia II; 7.Ogniwo Sopot II; 8.Arka Rumia III; 9.Tur Chojnice II; 10.Arka Rumia II; 11.Czarni Pruszcz Gdański II; 12.Czarni Pruszcz Gdański I.
Żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Czarni Pruszcz Gdański; 4.Lechia Gdańsk; 5. Arka Rumia (drużyna nieklasyfikowana).
Młodzik: 1.Lechia Gdańsk; 2.Arka Gdynia; 3.Czarni Pruszcz Gdański (drużyna nieklasyfikowana).
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Łódź 15.10.2017
Mini żak: 1.Orkan Sochaczew; 2.Budowlani Lublin; 3.Rugby Ruda Śląska; 4.RC Częstochowa II; 5.RC Częstochowa I; 6.Husaria Kalisz; 7.AZS Warszawa; 8.KS Budowlani Łódź II; 9.KS Budowlani Łódź; 10.Miejski Klub Rugby Siedlce; 11.BBRC Łódź; 12.BBRC Łódź II.
Żak: 1.Budowlani Lublin; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Sparta Jarocin; 4.Rugby Ruda Śląska; 5.Orkan Sochaczew; 6.RC Częstochowa; 7.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.Orkan Sochaczew;  3.BBRC Łódź; 4.Miedziowi Lubin; 5.Husaria Kalisz; 6.Budowlani Lublin.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdynia 22.10.2017
Mini żak: 1.Arka Gdynia I; 2.Arka Rumia I; 3.UKS Czeczewo I; 4.TUR Chojnice I; 5.Ogniwo Sopot I; 6.TUR Chojnice II; 7.Lechia Gdańsk; 8.RC Arka Rumia II; 9.Arka Rumia III; 10.Czarni Pruszcz Gdański II; 11.Arka Gdynia II; 12.UKS Czeczewo II; 13.Ogniwo Sopot II; 14.Arka Gdynia III; 15.Czarni Pruszcz Gdański I.
Żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Czarni Pruszcz Gdański; 5.Arka Rumia (nieklasyfikowana).
 
X Turniej Krakowskiego Obwarzanka, RTDiM - Kraków 22.10.2017
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 4.RC Częstochowa; 5.KS Budowlani Łódź; 6.Czarni Bytom; 7.RC Częstochowa II; 8.SP 17 Nowy Sącz; 9.Rugby Ruda Śląska; 10.Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 11.Nowa Huta Rugby Klub Kraków III; 12.Juvenia Kraków.
Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.KS Budowlani Łódź; 3.Rugby Ruda Śląska; 4.Hegemon Akademia Rugby; 5.RC Częstochowa; 6.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
Młodzik: 1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Gorce Raba Niżna; 3.Hegemon Akademia Rugby.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Ścinawa k. Lubina 22.10.2017
Mini żak: 1.Wataha Zielona Góra; 2.Husar Bolesławiec; 3.Warriors Nowogrodziec.
Żak: 1.Miedziowi Lubin; 2.Husar Bolesławiec; 3.Wataha Zielona Góra; 4.Warriors Nowogrodziec.
Młodzik: 1.Husar Bolesławiec; 2.Miedziowi Lubin; 3.Warriors Nowogrodziec; 4.Barbarians Nowogrodziec (nieklasyfikowana).

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Raba Niżna 29.10.2017
Mini żak: 1.Biało-Czarni Nowy Sącz; 2.Nowa Huta Rugby Klub Kraków I; 3.BBRC Łódź; 4.Rugby Ruda Śląska; 5.RC Częstochowa I; 6.SP17 Nowy Sącz; 7.RC Częstochowa II; 8. Nowa Huta Rugby Klub Kraków II; 9.RC Gorce Raba Niżna.
Żak: 1.RC Gorce Raba Niżna; 2.Hegemon Akademia Rugby; 3.Rugby Ruda Śląska; 4.RC Częstochowa; 5. Nowa Huta Rugby Klub Kraków; 6.BBRC Łódź.
Młodzik: 1.RC Gorce Raba Niżna; 2.Pogoń Siedlce; 3.BBRC Łódź; 4.Hegemon Akademia Rugby.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Rumia 29.10.2017
Mini żak: 1.Tur Chojnice I; 2.Arka Gdynia I; 3.Arka Rumia I; 4.Lechia Gdańsk I; 5.Tur Chojnice II; 6.Arka Rumia II; 7.Ogniwo Sopot II; 8.Czarni Pruszcz Gdański; 9.Lechia Gdańsk II; 10.Arka Gdynia III; 11.Arka Gdynia II; 12.Ogniwo Sopot I; 13.Arka Rumia III.
Żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Czarni Pruszcz Gdański.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Czarni Pruszcz Gdański/Arka Rumia (nieklasyfikowana).
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Nowy Sącz 04.04.2017
Mini żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz; 3.Bajtle I Ruda Śląska; 4.Nowa Huta Rugby Klub I Kraków; 5.SP17 Nowy Sącz; 6. Nowa Huta Rugby Klub II Kraków; 7.Bajtle II Ruda Śląska; 8.Nowa Huta Rugby Klub III Kraków.
Żak: 1.Gorce Raba Niżna; 2.Bajtle Ruda Śląska; 3.Nowa Huta Rugby Klub Kraków.
 
Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sopot 05.04.2017
Mini żak: 1.Tur I Chojnice; 2.Arka I Gdynia; 3.Ogniwo III Sopot; 4.Lechia I Gdańsk; 5.Arka II Rumia; 6.Czarni I Pruszcz Gdański; 7.Arka I Rumia; 8.Arka III Gdynia; 9.Tur II Chojnice; 10.Ogniwo I Sopot; 11.Ogniwo II Sopot; 12.Arka II Gdynia; 13.Arka II Rumia; 14.Czarni II Pruszcz Gdański; 15.Lechia II Gdańsk.
Żak: 1.Ogniwo Sopot; 2.Arka Gdynia; 3.Lechia Gdańsk; 4.Czarni Pruszcz Gdański.
Młodzik: 1.Arka Gdynia; 2.Lechia Gdańsk; 3.Czarni Pruszcz Gdański./Arka Rumia (nieklasyfikowana).

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 9% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 8%

Wszystkich głosów 160

8.459.508 liczba odwiedzin od
01.01.2014