POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.581.543 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7 Młodzieżowa - Rozgrywki 2017-2018

 
Kadra Narodowa Kobiet 7 U16
 
23-27.08.2017 - Konsultacja i Turniej Nadziei Olimpijskich, Kraków
Polska - Niemcy 19:17
Czech - Polska 43:0
Niemcy - Polska 10:14
Polska - Czechy 0:35 
Kolejność: 1.Czechy; 2.Polska; 3.Niemcy

05-10.12.2017 - Konsultacja, Jarocin
 
19-26.01.2018 - Zgrupowanie, Myślenice

12-14.04.2018 - Konsultacja i sparingi, Ruda Śląska
Polska v Czechy 0:24
Polska v Czechy 0:26
 
 
Kadra Narodowa Kobiet 7 U18
 
26.07-02.08.2017 - Zgrupowanie, Andrychów 

23.08-27.08.2017 - Konsultacja i Turniej Nadziei Olimpijskich, Kraków
Polska - Łotwa 14:7
Węgry - Polska 7:7
Polska - Czechy 31:0
Niemcy - Polska 5:26
Kolejność: 1.Polska; 2.Łotwa; 3.Niemcy; 4.Węgry; 5.Czechy
 
18.09-25.09.2017 - Konsultacja i Mistrzostwa Europy Juniorek, Andora
Polska v Belgia 14:19
Polska v Łotwa 29:17
Polska v Niemcy 12:19
O miejsca 5-8: Polska v Gruzja 32:5
O 5 miejsce: Polska v Łotwa 12:17
Kolejność ME: 1.Niemcy; 2.Belgia; 3.Szkocja; 4.Andora; 5.Łotwa; 6.Polska; 7.Ukraina; 8.Gruzja

05-10.12.2017 - Konsultacja, Jarocin
 
19-26.01.2018 - Zgrupowanie, Myślenice

21-25.02.2018 - Konsultacja, Będzin
Diablice Ruda Śląska v Kadra U18 20:15
Diablice Ruda Śląska v Kadra U18 0:20

10-11.03.2018 - Konsultacja i turniej, Będzin/Ruda Śląska
Polska v Niemcy 22:0 (5:0)
Polska v Czechy 21:24 (14:7)
Polska v Niemcy 14:15 (7:5)
Polska v Czechy 7:21 (7:0)

24-30.03.2018 - Konsultacja, Kórnik

12-14.04.2018 - Konsultacja i sparingi, Ruda Śląska
Polska v Łotwa 12:28
Polska v Łotwa 10:35
Polska v Łotwa 29:19
 
23-30.04.2018 - Konsultacja i Mistrzostwa Europy Kobiet U18 7, Vichy (Francja)
Polska v Portugalia 0:33 (0:19)
Polska v Hiszpania 0:36 (0:19)
Polska v Belgia 0:26 (0:5)
Ćwierćfinał Challenge Tropy: Polska v Niemcy 7:19 (7:0)
Półfinał Shield: Polska v Gruzja 27:10 (15:5)
Finał Shield (XIII miejsce): Polska v Andora 34:0

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 6 19
3 RC Orkan Sochaczew
7 12
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 6 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 6 26
3 KS Budowlani Lublin 7 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

9.581.543 liczba odwiedzin od
01.01.2014