banner

POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu
SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 130

10.782.085 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Puchar Polski 7 2017-2018: Rozgrywki


I turniej, Bolesławiec 17.09.2017: 1.Husar Bolesławiec 7 pkt.; 2.Posnania Poznań 5 pkt.; 3.Miedziowi Lubin 3 pkt.; 4.Husaria Kalisz 1 pkt.

II turniej, Bełchatów 07.10.2017: 1.Posnania Poznań 15 pkt.; 2.Tytan Gniezno 13 pkt.; 3.AZS AWFiS Gdańsk 11 pkt.; 4.Gentlemen's RC Łódź 9 pkt.; 5.Rurgby Bełchatów 7 pkt.; 6.Werewolves Wąbrzeźno 5 pkt.; 7.Husaria Oświęcim 3 pkt.; 8.Husaria Kalisz 1 pkt. 

III turniej, Zduńska Wola 14.10.2017: 1.Posnania Poznań 15 pkt.; 2.Tytan Gniezno 13 pkt.; 3.Husar Bolesławiec 11 pkt.; 4.KS Rugby Wrocław 9 pkt.; 5.Rugby Bełchatów 7 pkt.; 6.Werewolves Wąbrzeźno 5 pkt.; 7.Rugby Klub Zduńska Wola 3 pkt.; 8.Gentlemen’s RC Łódź 1 pkt.

IV turniej, Kraków 28.10.2017: 1.AZS AWF Warszawa 11 pkt.; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz 9 pkt.; 3.Unia Brześć Białoruski 7 pkt.; 4.Husaria Oświęcim 5 pkt.; 5.Czarni Bytom 3 pkt.; 6.AZS Rzeszów 1 pkt.

V turniej, Gniezno 04.11.2017: 1.Posnania Poznań 11 pkt.; 2.Livonia Rygaz 9 pkt.; 3.Baltrex Siauliai 7 pkt.; 4.Tytan Gniezno 5 pkt.; 5.Vitezek Esztergom 3 pkt.; 6.Kaskada Szczecin 1 pkt.

VI turniej, Nowy Sącz 11.11.2017:
 1.Biało-Czarni Nowy Sącz 7 pkt.; 2.Slavia Koszyce 5 pkt.; 3.Husaria Oświęcim 3 pkt.; 4.Koliber Sosnowiec 1 pkt.


VII turniej, Warszawa 11.11.2017: 1.AZS AWF Warszawa 9 pkt.; 2.Rugby Białystok 7 pkt.; 3.RC Legia Warszawa 5 pkt.; 4.Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 5.Ciechan Ciechanów 1 pkt.

VIII turniej, Warszawa 24.03.2018: 1.Posnania Poznań 19 pkt.; 2.GKR Tytan Gniezno 17 pkt.; 3.AZS AWFiS Gdańsk 15 pkt.; 4.Kaskada Szczecin 13 pkt.; 5.Rugby Białystok 11 pkt.; 6.Rugby Bełchatów 9 pkt.; 7.AZS AWF Warszawa 7 pkt.; 8.Czarni Bytom 5 pkt.; 9.Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 10.RC Legia Warszawa 1 pkt.

IX turniej, Sosnowiec 14.04.2017: 1.Husar Bolesławiec 9 pkt.; 2.Rugby Bełchatów 7 pkt.; 3.Czarni Bytom 5 pkt.; 4.RC Częstochowa 3 pkt.; 5.Koliber Sosnowiec 1 pkt.

X turniej, Gdańsk 21.04.2018: 1.Posnania Poznań 9 pkt.; 2.AZS AWFiS Gdańsk 7 pkt.; 3.Kaskada Szczecin 5 pkt.; 4.GKR Tytan Gniezno 3 pkt.; 5.Werewolves Wąbrzeźno 1 pkt.

XI turniej, Zduńska Wola 03.05.2018: 1.Evolutyon 7 Chmielnicki 17 pkt.; 2.Posnania Poznań 15 pkt.; 3.Czarni Bytom 13 pkt.; 4.RC Częstochowa 11 pkt.; 5.Rugby Bełchatów 9 pkt.; 6.KS Rugby Wrocław 7 pkt.; 7.Gentlemen's RC Łódź 5 pkt.; 8.RK Zduńska Wola 3 pkt.; 9.Koliber Sosnowiec 1 pkt.

XII turniej, Bełchatów 02.06.2018: 1.AZS AWFiS Gdańsk 11 pkt.; 2.Husar Bolesławiec 9 pkt.; 3.Rugby Bełchatów 7 pkt.; 4.RC Częstochowa 5 pkt.; 5.KS Rugby Wrocław 3 pkt.; 6.Koliber Sosnowiec 1 pkt.

 

01.Posnania Poznań                       89/7 pkt
02.GTR Tytan Gniezno                    51/5 pkt
03.Rugby Bełchatów                       46/6 pkt
04.AZS AWFiS Gdańsk                  44/4 pkt
05.Husar Bolesławiec                     36/4 pkt
06.AZS AWF Warszawa                 27/4 pkt
07.Czarni Bytom                            26/4 pkt
08.Kaskada Szczecin                    19/3 pkt
09.KS Rugby Wrocław                   19/3 pkt
10.RC Częstochowa                      19/3 pkt  
11.Rugby Białystok                        18/2 pkt
12.Evolutyon 7 Chmielnicki             17/1 pkt
13.Werewolves Wąbrzeźno             17/5 pkt
14.Biało-Czarni Nowy Sącz             16/2 pkt
15.Gentlemen's RC Łódż                15/3 pkt
16.Husaria Oświęcim                     11/3 pkt
17.Livonia Ryga                               9/1pkt
18.Unia Brześć Białoruski                7/1 pkt
19.Baltrex Siauliai                            7/1 pkt
20.RC Legia Warszawa                    6/2 pkt
21.RK Zduńska Wola                       6/2 pkt
22.Slavia Koszyce                           5/1 pkt
23.Koliber Sosnowiec                      4/4 pkt
24.Miedziowi Lubin                          3/1 pkt
25.Rugby Klub Zduńska Wola           3/1 pkt
26.Vitezek Esztergom                      3/1 pkt
27.Husaria Kalisz                             2/2 pkt
28.AZS Rzeszów                             1/1 pkt
29.Ciechan Ciechanów                     1/1 pkt
NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Polska Holandia

Rugby Europe Trophy
Lublin, 17.11.2018

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 10 41
2 MKS Pogoń Siedlce 10 39
3 MKS Ogniwo Sopot 10 34
4 RC Lechia Gdańsk 10 20
5 RC Orkan Sochaczew 10 9
6 KS Budowlani Lublin 10 6
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 6 20
2 RzKS Juvenia Kraków 6 16
3 RC Arka Gdynia 6 14
4 KS Budowlani Łódź 6 11

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 66% Powinno zostać 15% Można zlikwidować 13% Nie mam zdania 6% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 130

10.782.085 liczba odwiedzin od
01.01.2014