POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
9.002.514 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Puchar Polski 7 2017-2018: Rozgrywki


I turniej, Bolesławiec 17.09.2017: 1.Husar Bolesławiec 7 pkt.; 2.Posnania Poznań 5 pkt.; 3.Miedziowi Lubin 3 pkt.; 4.Husaria Kalisz 1 pkt.

II turniej, Bełchatów 07.10.2017: 1.Posnania Poznań 15 pkt.; 2.Tytan Gniezno 13 pkt.; 3.AZS AWFiS Gdańsk 11 pkt.; 4.Gentlemen's RC Łódź 9 pkt.; 5.Rurgby Bełchatów 7 pkt.; 6.Werewolves Wąbrzeźno 5 pkt.; 7.Husaria Oświęcim 3 pkt.; 8.Husaria Kalisz 1 pkt. 

III turniej, Zduńska Wola 14.10.2017: 1.Posnania Poznań 15 pkt.; 2.Tytan Gniezno 13 pkt.; 3.Husar Bolesławiec 11 pkt.; 4.KS Rugby Wrocław 9 pkt.; 5.Rugby Bełchatów 7 pkt.; 6.Werewolves Wąbrzeźno 5 pkt.; 7.Rugby Klub Zduńska Wola 3 pkt.; 8.Gentlemen’s RC Łódź 1 pkt.

IV turniej, Kraków 28.10.2017: 1.AZS AWF Warszawa 11 pkt.; 2.Biało-Czarni Nowy Sącz 9 pkt.; 3.Unia Brześć Białoruski 7 pkt.; 4.Husaria Oświęcim 5 pkt.; 5.Czarni Bytom 3 pkt.; 6.AZS Rzeszów 1 pkt.

V turniej, Gniezno 04.11.2017: 1.Posnania Poznań 11 pkt.; 2.Livonia Rygaz 9 pkt.; 3.Baltrex Siauliai 7 pkt.; 4.Tytan Gniezno 5 pkt.; 5.Vitezek Esztergom 3 pkt.; 6.Kaskada Szczecin 1 pkt.

VI turniej, Nowy Sącz 11.11.2017:
 1.Biało-Czarni Nowy Sącz 7 pkt.; 2.Slavia Koszyce 5 pkt.; 3.Husaria Oświęcim 3 pkt.; 4.Koliber Sosnowiec 1 pkt.


VII turniej, Warszawa 11.11.2017: 1.AZS AWF Warszawa 9 pkt.; 2.Rugby Białystok 7 pkt.; 3.RC Legia Warszawa 5 pkt.; 4.Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 5.Ciechan Ciechanów 1 pkt.

VIII turniej, Warszawa 24.03.2018: 1.Posnania Poznań 19 pkt.; 2.GKR Tytan Gniezno 17 pkt.; 3.AZS AWFiS Gdańsk 15 pkt.; 4.Kaskada Szczecin 13 pkt.; 5.Rugby Białystok 11 pkt.; 6.Rugby Bełchatów 9 pkt.; 7.AZS AWF Warszawa 7 pkt.; 8.Czarni Bytom 5 pkt.; 9.Werewolves Wąbrzeźno 3 pkt.; 10.RC Legia Warszawa 1 pkt.

IX turniej, Sosnowiec 14.04.2017: 1.Husar Bolesławiec 9 pkt.; 2.Rugby Bełchatów 7 pkt.; 3.Czarni Bytom 5 pkt.; 4.RC Częstochowa 3 pkt.; 5.Koliber Sosnowiec 1 pkt.

01.Posnania Poznań                      65/5 pkt
02.GTR Tytan Gniezno                   48/4 pkt
03.Rugby Bełchatów                      30/4 pkt
04.AZS AWF Warszawa                27/3 pkt
05.Husar Bolesławiec                    27/3 pkt
06.AZS AWFiS Gdańsk                 26/2 pkt
07.Rugby Białystok                       18/2 pkt
08.Biało-Czarni Nowy Sącz            16/2 pkt
09.Werewolves Wąbrzeźno            16/4 pkt
10.Kaskada Szczecin                   14/2 pkt
11.Czarni Bytom                           13/2 pkt
12.Husaria Oświęcim                    11/3 pkt
13.Gentlemen's RC Łódź               10/2 pkt
14.Livonia Ryga                              9/1 pkt
15.Rugby Wrocław                          9/1 pkt
16.Unia Brześć Białoruski                7/1 pkt
17.Baltrex Siauliai                           7/1 pkt
18.RC Legia Warszawa                    6/2 pkt
19.Slavia Koszyce                           5/1 pkt
20.Miedziowi Lubin                          3/1 pkt
21.Rugby Klub Zduńska Wola           3/1 pkt
22.Vitezek Esztergom                      3/1 pkt
23.RC Częstochowa                         3/1 pkt
24.Husaria Kalisz                             2/2 pkt
25.Koliber Sosnowiec                       1/1 pkt
26.AZS Rzeszów                             1/1 pkt
27.Ciechan Ciechanów                     1/1 pkt

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 10
2 RC Lechia Gdańsk 5
3 RC Arka Gdynia 4
4 RC Orkan Sochaczew
1
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot
2 MKS Pogoń Siedlce
3 KS Budowlani Lublin
4 OKS Skra Warszawa
5 RzKS Juvenia Kraków

 Wyniki

9.002.514 liczba odwiedzin od
01.01.2014