POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 70

9.972.221 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Młodzieżowa Skład 2017-2018


Reprezentacja U20
 
Trener: Krzysztof Okapa           Asystent trenera: Karol Czyż
Kierownik: Wiesław Piotrowicz   Fizjoterapeuta: Dawid Miłoszewski

Zawodnicy młyna:
1. Litwińczuk Adam – Rugby Białystok
2. Kacprowicz Robert – KS Budowlani Łódź
3. Plesiński Cezary – KS Budowlani Łódź
4. Rudziński Oskar – KS Budowlani Lublin
5. Brodowski Mariusz – Orkan Sochaczew 
6. Maszkowski  Andrzej – Arka Gdynia
7. Kossakowski Milan – Lechia Gdański
8. Olejek Krystian – Pogoń Siedlce
9. Wiśniewski  Kacper – KS Budowlani Lublin
10. Wożniak Daniel – Orkan Sochaczew
11. Żarczyński Maciej – Arka Gdynia
12. Lazari Kevin – Orkan Sochaczew
13. Mrugalski Krzysztof – Juvenia Kraków
14. Ziętkowski Rafał – Arka Gdynia
15. Musur Michał – KS Budowlani Lublin
16. Mechecki Krystian – Orkan Sochaczew
17. Drewczyński Kacper – Ogniwo Sopot
 
Zawodnicy ataku:
18. Bracik Miłosz – Lechia Gdański
19. Pętlak Adrian – Orkan Sochaczew
20. Patryk Klein – Arka Gdynia 
21. Czajkowski Michał – Arka Gdynia
22. Machlik Dominik – Lechia Gdański
23. Kamiński Jakub – KS Budowlani Lublin
24. Pustkowski Bartosz – KS Budowlani Łódź
25. Majchrzak Szymon – Czarni w Bytomiu 
26. Kasprzak Stanisław – KS Budowlani Lublin
27. Zieliński Oskar – Lechia Gdański
28. Porębski Filip – Ogniwo Sopot
29. Twardowski Szymon – Skra Warszawa
30. Sadowski Bartłomiej – Orkan Sochaczew
31. Skubik Krzysztof – Rugby Club Ruda Śląska
32. Zabiegała Jakub – Czarni w Bytomiu 
33. Maciej Borówka – Budowlani Lublin

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 77% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 70

9.972.221 liczba odwiedzin od
01.01.2014