POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy Holandia Mołdawia Polska Portugalia Szwajcaria

Wszystkich głosów 164

8.476.050 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Młodzieżowa Skład 2017-2018


Reprezentacja U20
 
Trener: Krzysztof Okapa           Asystent trenera: Karol Czyż
Kierownik: Wiesław Piotrowicz   Fizjoterapeuta: Dawid Miłoszewski

Zawodnicy młyna:
1. Litwińczuk Adam – Rugby Białystok
2. Kacprowicz Robert – KS Budowlani Łódź
3. Plesiński Cezary – KS Budowlani Łódź
4. Rudziński Oskar – KS Budowlani Lublin
5. Brodowski Mariusz – Orkan Sochaczew 
6. Maszkowski  Andrzej – Arka Gdynia
7. Kossakowski Milan – Lechia Gdański
8. Olejek Krystian – Pogoń Siedlce
9. Wiśniewski  Kacper – KS Budowlani Lublin
10. Wożniak Daniel – Orkan Sochaczew
11. Żarczyński Maciej – Arka Gdynia
12. Lazari Kevin – Orkan Sochaczew
13. Mrugalski Krzysztof – Juvenia Kraków
14. Ziętkowski Rafał – Arka Gdynia
15. Musur Michał – KS Budowlani Lublin
16. Mechecki Krystian – Orkan Sochaczew
17. Drewczyński Kacper – Ogniwo Sopot
 
Zawodnicy ataku:
18. Bracik Miłosz – Lechia Gdański
19. Pętlak Adrian – Orkan Sochaczew
20. Patryk Klein – Arka Gdynia 
21. Czajkowski Michał – Arka Gdynia
22. Machlik Dominik – Lechia Gdański
23. Kamiński Jakub – KS Budowlani Lublin
24. Pustkowski Bartosz – KS Budowlani Łódź
25. Majchrzak Szymon – Czarni w Bytomiu 
26. Kasprzak Stanisław – KS Budowlani Lublin
27. Zieliński Oskar – Lechia Gdański
28. Porębski Filip – Ogniwo Sopot
29. Twardowski Szymon – Skra Warszawa
30. Sadowski Bartłomiej – Orkan Sochaczew
31. Skubik Krzysztof – Rugby Club Ruda Śląska
32. Zabiegała Jakub – Czarni w Bytomiu 
33. Maciej Borówka – Budowlani Lublin

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Holandia Polska

Rugby Europe Trophy
Amsterdam, 03.03.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Kwalifikacje do WRWSS
Hong Kong, 05.04.2018 - 06.04.2018

Tabela Ekstraligi

  RC Arka Gdynia    
  Budowlani Łódź SA    
  KS Budowlani Lublin
   
  KS Budowlani Łódź    
  RzKS Juvenia Kraków    
  RC Lechia Gdańsk    
  MKS Ogniwo Sopot    
  RC Orkan Sochaczew    
  MKS Pogoń Siedlce    
  RKS Skra Warszawa    

 Wyniki

SONDA

Kto wygra Rugby Europe Trophy 2017/2018?

Czechy 9% Holandia 10% Mołdawia 8% Polska 23% Portugalia 43% Szwajcaria 7%

Wszystkich głosów 164

8.476.050 liczba odwiedzin od
01.01.2014