POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

WYCHOWANIE - ROZWÓJ - JEDNOŚĆ - ZDROWIE - SZACUNEK - DYSCYPLINA -PRACA ZESPOŁOWA - SATYSFAKCJA

Menu
8.992.465 liczba odwiedzin od
01.01.2014

Mistrzostwa Polski Kobiet 2017/2018

Mistrzostwa Polski w sezonie 2017/2018 są rozgrywane systemem turniejowym z udziałem zespołów Ekstraligi i I Ligi w każdym turnieju. Cztery turnieje będą rozegrane jesienią 2017, kolejne cztery wiosną 2018.

I Turniej, Gietrzwałd 17.09.2017
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 8 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 7 pkt.; 3. RC Legia Warszawa 6 pkt.; 4. AZS AWF Warszawa 5 pkt.; 5. Juvenia Kraków 4 pkt.; 6. Diablice Ruda Śląska 3 pkt.; 6. Miedziowe Lubin 2 pkt.; 8. KS Rugby Gierzwałd 1 pkt.

II Turniej, Warszawa 30.09.2017
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 8 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 7 pkt.; 3. Juvenia Kraków 6 pkt.; 4. RC Legia Warszawa 5 pkt.; 5. AZS AWF Warszawa 4 pkt.; 6. Diablice Ruda Śląska 3 pkt.; 6. Miedziowe Lubin 2 pkt.; 8. KS Rugby Gierzwałd 1 pkt.

III Turniej, Poznań 14.10.2017 - przełożony na 24.03.2018
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk 10 pkt.; 2.Black Roses Posnania Poznań 9 pkt.; 3.Legia Warszawa 8 pkt.; 4.AZS AWF Warszawa 7 pkt.; 5.Juvenia Kraków 6 pkt.; 6.Miedziowe Lubin 5 pkt.; 7.Diablice Ruda Śląska 4 pkt.; 8.KS Rugby Gietrzwałd 3 pkt.; 9.Legia Warszawa II 2 pkt.; 10.Tygrysice Orkan Sochaczew 1.

IV Turniej, Ruda Śląska 28.10.2017
1. Biało-Zielone Ladies Gdańsk 7 pkt.; 2. Black Roses Posnania Poznań 6 pkt.; 3. AZS AWF Warszawa 5 pkt.; 4. Juvenia Kraków 4 pkt.; 5. RC Legia Warszawa 3 pkt.;  6. Diablice Ruda Śląska 2 pkt.; 7. Miedziowe Lubin 1 pkt.

1 Biało-Zielone Ladies Gdańsk 8,8,7,10 33
2 Black Roses Posnania Poznań 7,7,6,9 29
3 Legia Warszawa  6,5,3,8 22
4 AZS AWF Warszawa 5,4,5,7 21
5 Juvenia Kraków 4,6,4,6 20
6 Diablice Ruda Śląska 3,3,2,4 12
7 Miedziowe Lubin 2,2,1,5 10
8 KS Rugby Gierzwałd 1,1,3 5
9 Legia II Warszawa 2 2
10 Tygrysice Orkan Sochaczew 1 1

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 10
2 RC Lechia Gdańsk 5
3 RC Arka Gdynia 4
4 RC Orkan Sochaczew
1
5 KS Budowlani Łódź 0
  Grupa B    
1 MKS Ogniwo Sopot
2 MKS Pogoń Siedlce
3 KS Budowlani Lublin
4 OKS Skra Warszawa
5 RzKS Juvenia Kraków

 Wyniki

8.992.465 liczba odwiedzin od
01.01.2014