POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 70

9.973.781 liczba odwiedzin od
01.01.2014

KNK7 Młodzieżowa - Skład 2017-2018

 
Kadra Narodowa Kobiet 7 U16
 
Trenerzy: Łukasz Kościelniak, Arkadiusz Mąkina, Marcin Stencel
Fizjoterapeuta: Barbara Koperska
 
Zawodniczki:
Kłak Sandra - Orkan Sochaczew
Juszczak Beata - RC Gorce
Warzecha Karolina - RC Gorce
Zięba Marlena - RC Gorce
Marszalik Paulina - RC Gorce
Pustkowska Julia - KS Budowlani Łódź
Daszyńska Julia - KS Budowlani Łódź
Ładocha Magdalena - GSZS Nowogrodziec
Tkaczyk Julia - BBRC Łódź
Gliwińska Natalia - Diablice Ruda Śląska
Sadowska Zuzanna - Arka Gdynia
Bednarczyk Adrianna - Pogoń Siedlce
 
 
Kadra Narodowa Kobiet 7 U18
 
Trenerzy: Łukasz Kościelniak, Arkadiusz Mąkina, Marcin Stencel
Fizjoterapeuta: Barbara Koperska
 
Zawodniczki: 
Stawicka Justyna - Arka Rumia
Sadowska Zuzanna - Juvenia Kraków
Knowa Magdalena - Juvenia Kraków
Pamięta Natalia - Orkan Sochaczew
Furman Natalia - Posnania Poznań
Michalak Paulina - Posnania Poznań
Beszterda Sandra - Posnania Poznań
Matuszewska Julia - Posnania Poznań
Kharlamova Polina - Posnania Poznań
Pospieszczyk Nicola - Diablice Ruda Śląska

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Do ustalenia, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

NAJBLIŻSZY TURNIEJ

Women Grand Prix Series 2018
Kazań, 01.09.2018 - 02.09.2018

Tabela Ekstraligi

  Grupa A    
1 Budowlani Łódź SA 7 35
2 RC Lechia Gdańsk 8 29
3 RC Orkan Sochaczew
8 11
4 KS Budowlani Łódź 8 10
5 RC Arka Gdynia 7 9
  Grupa B    
1 MKS Pogoń Siedlce 7 32
2 MKS Ogniwo Sopot 7 31
3 KS Budowlani Lublin 8 22
4 OKS Skra Warszawa 8 11
5 RzKS Juvenia Kraków 8 1

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 77% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 4% Nie mam zdania 4% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 70

9.973.781 liczba odwiedzin od
01.01.2014