POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

I liga 2019 - Tabela, wyniki

I LIGA 2019

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Arka Rumia 5 5 0 0 25 178-87 5
2 Sparta Jarocin 5 4 0 1 21 239-62 5
3 AZS AWF Warszawa 5 3 0 2 16 179-89 4
4 Legia Warszawa 5 2 0 3 10 91-205 2
5 Wataha Zielona Góra 5 1 0 4 5 106-215 1
6  Alfa Bydgoszcz 5 0 0 5 1 104-238 1

29.06.2019 - Baraż
Arka Gdynia v Arka Rumia 49:10 (23:3)

15.06.2019 - Finał
Arka Rumia v Sparta Jarocin 22:21 (10:8)

15.06.2019 - Mecz o III miejsce
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 25:19 (12:14)

16.06.2019 - 2 mecz o utrzymania
5-6 Waraha RC Zielona Góra v Alfa Bydgoszcz

01.06.2019 - Półfinały
1-4  Arka Rumia v Legia Warszawa 127:0 (66:0)
2-3  Sparta Jarocin v AZS Warszawa 29:13 (12:6)

01.06.2019 - 1 mecz o utrzymanie
6-5  Alfa Bydgoszcz v Wataha RC Zielona Góra 12:26 (7:26)

18-19.05.2019 - Kolejka V
Wataha RC Zielona Góra v Alfa Bydgoszcz 62:52 (38:14)
AZS AWF Warszawa v RK Sparta Jarocin 21:31 (14:10)
RC Legia Warszawa v RC Arka Rumia 12:60 (5:26)

11.05.2019 - Kolejka IV
Arka Rumia v AZS AWF Warszawa 27:24 (12:10)

Sparta Jarocin v Wataha RC Zielona Góra 69:7 (36:0)
Alfa Bydgoszcz v Legia Warszawa 12:33 (7:19)

27-28.04.2019 - Kolejka III
Sparta Jarocin v Alfa Bydgoszcz 72:0 (27:0)

Wataha RC Zielona Góra v Arka Rumia 8:24 (8:14)
AZS AWF Warszawa v Legia Warszawa 72:0 (45:0)

13.04.2019 - Kolejka II
Legia Warszawa v Wataha RC Zielona Góra 41:17 (17:5)

Arka Rumia v Sparta Jarocin 29:22 (17:12)
Alfa Bydgoszcz v AZS AWF Warszawa 19:33 (5:12) - rozegrano 25.05.2019

06.04.2019 - Kolejka I
Arka Rumia v Alfa Bydgoszcz 38:21 (10:14)
Sparta Jarocin v Legia Warszawa 45:5 (31:0)
Wataha RC Zielona Góra v AZS AWF Warszawa 12:29 (0:12)

NAJBLIŻSZY MECZ
vs
Szwajcaria Polska

Rugby Europe Trophy
Yverdon-les-Bains, 23.11.2019

Informacje dla MEDIÓW
Tabela Ekstraligi
1 Master Pharm Łódź 8 37
2 MKS Ogniwo Sopot 8 30
3 Pogoń Awenta Siedlce 8 30
4 RzKS Juvenia Kraków 8 25
5 OKS Skra Warszawa 8 20
6 RC Lechia Gdańsk 8 17
7 RC Orkan Sochaczew 8 14
8 KS Budowlani Lublin 8 5
9 RC Arka Gdynia 8 1