POLSKI ZWIĄZEK RUGBY

UCZCIWOŚĆ - SZACUNEK - WSPÓŁPRACA - PASJA - DYSCYPLINA

Menu

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać Powinno zostać Można zlikwidować Nie mam zdania Wyślę opinię na rugbus@op.pl

Wszystkich głosów 101

10.299.594 liczba odwiedzin od
01.01.2014

II liga 2018 - Tabela, wyniki

II LIGA

  Klub Mecze Wygrane Remisy Porażki Punkty Bilans Bonus
1 Alfa Bydgoszcz 7 6 0 1 31 259-118 7
2 Miedziowi Lubin  7 6 0 1 27 238-105 3
3 Rugby Białystok 7 5 0 2 24 200-108 4
4 Unia Brześć/Terespol 7 2 0 5 15 192-176 7
5 Chaos Poznań 7 1 0 6 7 124-205 3
6  Mazovia Mińsk Maz. 7 1 0 6 4 77-328 0

08-09.09.2018 - Kolejka VII
Miedziowi Lubin v Unia Brześć/Terespol 36:29 (21:10)
Chaos Poznań v Mazovia Mińsk Mazowiecki 47:7 (20:0)
Rugby Białystok v Alfa Bydgoszcz 31:29 (12:22)

01-02.09.2018 - Kolejka VI
Chaos Poznań v Miedziowi Lubin 11:14 (8:0)
Unia Brześć/Terespol v Alfa Bydgoszcz 19:20 (14:15)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Rugby Białystok 5:42 (0:18)

09-10.06.2018 - Kolejka V
Chaos Poznań v Unia Brześć/Terespol 29:35 (15:14)

Miedziowi Lubin v Rugby Białystok 21:8 (14:8)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Alfa Bydgoszcz 10:48 (3:38)

26.05.2018 - Kolejka IV
Rugby Białystok v Chaos Poznań 38:0 (10:0)

Unia Brześć/Terespol v Mazovia Mińsk Mazowiecki 54:17 (21:10)
Alfa Bydgoszcz v Miedziowi Lubin 43:18 (18:11)

12-13.05.2018 - Kolejka III
Rugby Białystok v Unia Brześć/Terespol 17:14 (10:7)

Chaos Poznań v Alfa Bydgoszcz 8:63 (8:17)
Miedziowi Lubin v Mazovia Mińsk Mazowiecki 71:3 (43:0)

21-22.04.2018 - Kolejka II
Unia Brześć/Terespol v Miedziowi Lubin 19:25 (7:12)

Alfa Bydgoszcz v Rugby Białystok 24:10 (7:10)
Mazovia Mińsk Mazowiecki v Chaos Poznań 20:12 (7:7)

07.04.2018 - Kolejka I
Alfa Bydgoszcz v Unia Brześć/Terespol 32:22 (20:10) 
Rugby Białystok v Mazovia Mińsk Mazowiecki 54:15 (14:5) 
Miedziowi Lubin v Chaos Poznań 28:17 (7:17)

NAJBLIŻSZY MECZ

vs
Czechy Polska

Rugby Europe Trophy
Zlin, 29.09.2018

Informacje dla MEDIÓW

Tabela Ekstraligi

  Grupa Mistrzowska    
1 Budowlani Łódź SA 6 26
2 MKS Pogoń Siedlce 6 26
3 MKS Ogniwo Sopot 6 19
4 RC Lechia Gdańsk 6 10
5 RC Orkan Sochaczew 6 3
6 KS Budowlani Lublin 6 3
  Grupa Trophy    
1 OKS Skra Warszawa 3 10
2 RC Arka Gdynia 3 10
3 RzKS Juvenia Kraków 3 6
4 KS Budowlani Łódź 3 5

 Wyniki

SONDA

Co dalej z "Kalendarium Wydarzeń"?

Musi zostać 72% Powinno zostać 14% Można zlikwidować 9% Nie mam zdania 5% Wyślę opinię na rugbus@op.pl 0%

Wszystkich głosów 101

10.299.594 liczba odwiedzin od
01.01.2014